Jump to content

NATO


bigvlada

Recommended Posts

Ovaj, i Gojko Djogo je digo glas protiv tog rezima. Jel se i njemu klanjas?

 

Kome jos? Dobrici? Savki Dabcevic Kucar?

 

Ćosić, Kučar i Dogo su bili protiv tog režima sa pozicija nacionalizma i ja se njima ne klanjam. Ko želi široko mu polje. Od mene samo prezir. Pri čemu prvo dvoje ne da nisu stradali nego su slavljeni,maženi i paženi. međ svojima  A naravno da Đogo nije trebalo da robija. 

LS je nastupio protiv tiranije i to skupo platio. Ko nije tada živeo ne zna kako je režim  fizički i mentalno lomio kičmu takvima. Nebitno je šta je radio kasnije, posle tri godine zatvora to više nije bio isti čovek.  Ni taj jedan krik slobode koji je pustio nas 99,9% nije mogao zbog neznanja, komformizma i kukavičlika. LS je viknuo Tito pederu i time uz još neke kao on omogućio da danas možemo da se deremo Vučiću pederu. Od mene puno poštovanje.

Nego da i ja tebe nešto pitam: i ja podržavam i zagovaram NATO, doduše za sada samo besplatno. Da li sam i ja baraba?

Edited by Luther
Link to comment

Helsinski odbor

Ali sva mesta zauzeta

Mala bara

 

Ma nema veze to nije problem. Samo ti meni reci jel to dobra para a za ostalo ću se ja pobrinuti. Mi natovci smo prljavi igrači.Net čeloveka net problem!

Link to comment

Strani placenik...

 

 

...koji mrzi "sve sto je srpsko".

 

U gadno mesto se ovaj forum pretvara.

da ponovim

 

svašta se nakupilo ovde u poslednje vreme

Link to comment

Lazarev zivotni put: napravio provokativan film i najebao, posle se potucao po svetu, onda zamrzeo sve srpsko i lajao iz NY dok su padale kasetne bombe na pijace. Posle se vratio u Srb posto je ovde jos uvek najbolje mesto za zajebante iz belog sveta. 

E da i podrzava NATO.  

Sta tu ima za ustajanje i klanjanje, it's waaay beyond me, sto bi rekli mladi. 

 

Kasetne bombe na pijace? Mislis prvo na one Vukovarske, Sarajevske, Tuzlanske, pa onda dalje, jel tako?

Sa moralnog stanovista, rekao bih da taj Stojanovic ima deset puta vise prava da "laje" nego skoro citava tadasnja punoletna populacija Srbije koja je ili direktno podrzavala bombardovanje civila ili joj je bilo svejedno. Ista ona populacija koju je onda, za razliku od 4 godina rata pre toga, NATO izbegavao da gadja

Po ovim rasirenim forumskim moralnim kriterijumima, pola foruma bi trebalo manje da "laje ili sere" a vise da slusa retke glasove razuma u i izvan Srbije devedesetih.

Link to comment

 nego skoro citava tadasnja punoletna populacija Srbije koja je ili direktno podrzavala bombardovanje civila ili joj je bilo svejedno

 

da, samo te dve vrste postoje u srbiju

Link to comment

Kasetne bombe na pijace? Mislis prvo na one Vukovarske, Sarajevske, Tuzlanske, pa onda dalje, jel tako?

Sa moralnog stanovista, rekao bih da taj Stojanovic ima deset puta vise prava da "laje" nego skoro citava tadasnja punoletna populacija Srbije koja je ili direktno podrzavala bombardovanje civila ili joj je bilo svejedno. Ista ona populacija koju je onda, za razliku od 4 godina rata pre toga, NATO izbegavao da gadja

Po ovim rasirenim forumskim moralnim kriterijumima, pola foruma bi trebalo manje da "laje ili sere" a vise da slusa retke glasove razuma u i izvan Srbije devedesetih.

 

Imaš li za ovu tvrdnju uporište u referencama (koje obično očekuješ od drugih) ili je ona plod tvog razigranog uma? 

Link to comment

Jedina prava tema ovde je to da se na forumu pojavila najogoljenija milosevicevsko-radikalska retorika i prica o "stranim placenicima" i ljudima koji "mrze sve sto je srpsko". Ovo sad - ko je koje bombardovanje podrzavao, ce se pretvoriti u cisto nagadjanje.

Link to comment

Imaš li za ovu tvrdnju uporište u referencama (koje obično očekuješ od drugih) ili je ona plod tvog razigranog uma? 

RIK pa listaj rezultate izbora. Ima da ti se um razigra samo tako ...

Link to comment

ako su dozvoljeni nato botovi, ne vidim razlog da se ne dozvole i ostale gluposti

 

Nije svako ko nesto podrzava nesto automatski bot. Mnogo ste se pogubili sa tim relativizmom.

Link to comment
×
×
  • Create New...