Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

Onda je bullshit i tvoje poređenje kolovrata sa svastikom. Sve su to varijacije na istu tematiku.

 

nije bullshit jbotebog nenormlani, taj simbol koriste ruski neonacisti

 

jel moguce da to ne znas?

Link to comment

Ako ćete o simoblici swastika je i u znaku nato

 

 

 

A fašistički fasces imate u senatu.

 

fasces.jpg

Ovaj senatski je stariji od Musolinijevog, simbolika vezana za Rim obaska, tako da stvarno ne vidim potrebu da se ucitava nesto cemu niti je mesto niti je vreme.

E, sad, ako bas insistiras - OK, u americkom Senatu sede sve sami fasisti.

Link to comment

Ovaj senatski je stariji od Musolinijevog, simbolika vezana za Rim obaska, tako da stvarno ne vidim potrebu da se ucitava nesto cemu niti je mesto niti je vreme.

E, sad, ako bas insistiras - OK, u americkom Senatu sede sve sami fasisti.

 

Stvarno? Za ovo pojma nisam imao. 

 

Pa brate mackenzie ne rveruejm stvarno. 

Link to comment

nije bullshit jbotebog nenormlani, taj simbol koriste ruski neonacisti

 

jel moguce da to ne znas?

 

Ma znam sve. Samo kažem da se simbolička zastupljenost može naći i na nekim netipičnim mjestima. 

 

Evo vidiš kako Luftwafe ima simbol 4s  :D

 

eurosimtec-our-references-bundeswehr-luf

 

Ili švajcarski St Gallen što ima isto fasces

 

St-gallen6.hagch.jpg

Link to comment

Ovaj senatski je stariji od Musolinijevog, simbolika vezana za Rim obaska, tako da stvarno ne vidim potrebu da se ucitava nesto cemu niti je mesto niti je vreme.

E, sad, ako bas insistiras - OK, u americkom Senatu sede sve sami fasisti.

 

A jeboga bog ja pričam o pukoj simbolici, a vi se uhvatili sve je to isto samo što nije isto....... šta onda reći za nazi swastiku i kolovrat je li isto ili nije isto?!

Link to comment

E, sad, ako bas insistiras - OK, u americkom Senatu sede sve sami fasisti.

 

Da... 

 

Pošto fašizam zagovara između ostalog i jak korporatizam, moguće je da ima dosta fašista u Senatu. A i oni italijanski su počeli kao socijalne demokrate. Čak bi Mao Zedong mogao biti proglašen za fašistom zbog nekih svojih ekonomskih koncepata. Recimo američki korporatizam i kineska klasna kolaboracija bi bila prava forma italijanskog fašizma.

Link to comment

Ima i u jevrejskoj ezoteriji simbola svastike.

I antisemitizma, pretpostavljam?

 

Da... 

 

Pošto fašizam zagovara između ostalog i jak korporatizam, moguće je da ima dosta fašista u Senatu. A i oni italijanski su počeli kao socijalne demokrate. Čak bi Mao Zedong mogao biti proglašen za fašistom zbog nekih svojih ekonomskih koncepata. Recimo američki korporatizam i kineska klasna kolaboracija bi bila prava forma italijanskog fašizma.

Do sad nisam znao cemu tacno sluzi zasto postoji PZD.

Sad znam.

Vidimo se dole, ako bude srece.

Link to comment

jedan od glavnih simbola francuske revolucije je takodje bio fasces

 

Čuj revolucije, evo im ga u amblemu države (pošto republika nema grb u heraldičkom smislu).

 

 

2000px-Armoiries_r%C3%A9publique_fran%C3

 

 

Toeto, upisao sam se i ja. :D Smorili ste sa simbolikom, kapiram da jedan kaže a ostali se nadovežu ali je smor.

Link to comment
×
×
  • Create New...