Jump to content
IGNORED

NATO


bigvlada

Recommended Posts

Kome bode oči? :huh:

Srbija nema ni nalik isti put do eu kao cg ili je hr imala kao bugarska ili...

tebi, jasno je da si ljubomoran, pati.

Link to comment

Kome bode oči? :huh:

Srbija nema ni nalik isti put do eu kao cg ili je hr imala kao bugarska ili...

Nisu prepreke narocito razlicite, niti je javno mnjenje u Srbiji toliko tvrdoglavo da bi bitnije negodovalo za slucaj priznavanja Kosova, ako to insinuiras, a ni priblzavanja NATOu, samo cekaj godinu dvije. Meni je samo zao sto ce dio tog posla da odradi Vucic, a sto se tice ulaska u NATO mzda i citav posao. Edited by morgana
Link to comment

Nisu prepreke narocito razlicite, niti je javno mnjenje u Srbiji toliko tvrdoglavo da bi bitnije negodovalo za slucaj priznavanja Kosova, ako to insinuiras, a ni priblzavanja NATOu, samo cekaj godinu dvije. Meni je samo zao sto ce dio tog posla da odradi Vucic, a sto se tice ulaska u NATO mzda i citav posao.

Mislim da si u velikoj zabludi. Pogotovu po pitanju natoa.

Link to comment

Nisu prepreke narocito razlicite, niti je javno mnjenje u Srbiji toliko tvrdoglavo da bi bitnije negodovalo za slucaj priznavanja Kosova, ako to insinuiras, a ni priblzavanja NATOu, samo cekaj godinu dvije. Meni je samo zao sto ce dio tog posla da odradi Vucic, a sto se tice ulaska u NATO mzda i citav posao.

 

Zašto ti je žao, pa da je to neko drugi uradio ovde bi izbio građanski rat.

 

Ipak da vidim i njega kako će to lagano odraditi bez referenduma.

Link to comment

meni je drago shto ce sve to da uradi on. draze bi mi bilo da radi miloshevic lichno, ali je gospod hteo drugachije <_<. a ovaj da tercira.

 

toliko ce nas on skupo kostati da mu vidimo ledja -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Mislim da si u velikoj zabludi. Pogotovu po pitanju natoa.

Os da se kladis?

 

Edit, dilingere, u pravu si.

A referwnduma nema ni potrebe da bude, ustavne, niti razloga ako se ja pitam. Tu se doduse vjwrovatno ne slazes.

Inace u poslednjih 20 g imale su ga samo Slovenija, spojenog sa EU pitanjem i Madjarska, pu ustavnoj obavezi, ako se ne varam.

Edited by morgana
Link to comment

^Ima potrebe jer se 80% građana protivi tako nečemu. .

Ako to ne znači ništa, aferim.

 

Uostalom, demokratija je precenjena, ima ko će odlučivati u naše ime.

Link to comment
×
×
  • Create New...