Jump to content
IGNORED

FUTSAL EURO Srbija 2016.


John Coltrane

vase misljenje  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Uuu kakav flashback od nekih 20ak godina i traženje satelitske antene i DSF-a, te čekanje prenosa Zvezde na jednom od pomenutih turnira, te osvojeno treće mesto. Hvala na tome, potpuno sam potisnuo iz sećanja. [emoji4]

Koju godinu pre i posle toga gledao više takvih, obično pred samu sezonu. Znali su Bundesligaši da igraju i u veoma jakim sastavima, pa čak i sa zvezdama svojih ekipa.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Heh... gledao sam i ja to na satelitu. Umeo je i Eurosport da prenosi. Inace, kod Amera se to igra na hokejaskim dimenzijama, to je tek ludnica: 

 

Link to comment
  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    100

  • levi

    49

  • CerdicLeboeff

    27

  • mlatko

    25

Top Posters In This Topic

Pa u ovom trenutku smo fudbalsko dno dna, tu nema rasprave. Ali ako navijas za Zvezdu kao sto sam stekao utisak i ako imalo poznajes istoriju svog kluba onda bi valjda prvi trebalo da razumes sta hocu da kazem.

Link to comment

Hallenpokal valjda ili sam pobrkao i sjecam se da je Zvezda ucestvovala jednom ili dvaput. Na zimu je bio cini mi se. Spektakl!

 

 

Управо гледам финале једног турнира, у целом првом полувремену био је један озбиљан дриблинг који је бацио супарничког играча на дупе, што се често дешава на футсалу, и то је направио Африканац :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=gPbo74zxDY0

 

После се људи питају што су погубили све ратове, боље би им било да поново не почињу. Само да се нашприца и да трчи, што и сами признају да су радили. :fantom:

 

Мислим да је на овом турниру учестовала и ЦЗ.

Edited by Korki
Link to comment

Hallenpokal valjda ili sam pobrkao i sjecam se da je Zvezda ucestvovala jednom ili dvaput. Na zimu je bio cini mi se. Spektakl!

Da, da, moguće da je zima, znam sigurno da je bilo pred zvanično takmičenje, ali prevideh da je polusezona u pitanju. I da, u pravu si, čini mi se da je dva puta učestvovala, a taj jedan put je osvojeno treće mesto.

Sećam se i da sam bio malo razočaran, jer ipak nismo došli u najjačem sastavu, ali je svakako bilo dosta prvotimaca. Nisam trenutno u mogućnosti da tražim, ali bih baš voleo da nadjem neki snimak, da se prisetim ko je sve igrao (u glavi su mi Djorović, Njeguš...)

Puna hala, navijanje, što kažeš - spektakl. Drago mi je da ste ti i Moća ispratili, kao istinski sportski sladokusci. [emoji38]

 

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

meni u glavi da su igrali Njeguš, Perica i Dejan Stanković, da nam je Bajern nabio 6-7 golova, a za 3. mesto smo dobili Keln, ili Leverkuzen. Učestvovali i neki Česi i  moglo je da se gleda normalno, valjda na ES, ili je Sosko nešto piratizovao

 

Moguće da sam iskombinovao događaje sa nekoliko turnira -_-

Edited by levi
Link to comment

Ma ko je imao kablovsku u to vreme imao je i DSF koji je sve to prenosio. Ja se secam da je u nekim novinama bio intervju sa Zvezdinim igracima pred put na taj turnir pa su odgovarali da li vise vole da igraju "veliki" ili "mali" fudbal.

Link to comment

 

 

Ma ko je imao kablovsku u to vreme imao je i DSF koji je sve to prenosio.

Ja ne videh kablovsku još godinama posle toga. [emoji1] To beše neka '96,'97, ako se ne varam, jedini izvor mi je bilo traženje ko ima satelitsku.

A sto reče levi, ne bi mi čudilo ni da joj Sos nešto prenosio na divljaka, imali su taj običaj. Svakako je Top to kasnije analizirao, jer je znao sve o svakom timu i igraču do neke četvrte nemačke lige. [emoji38]

 

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

meni u glavi da su igrali Njeguš, Perica i Dejan Stanković, da nam je Bajern nabio 6-7 golova, a za 3. mesto smo dobili Keln, ili Leverkuzen. Učestvovali i neki Česi i  moglo je da se gleda normalno, valjda na ES, ili je Sosko nešto piratizovao

 

Moguće da sam iskombinovao događaje sa nekoliko turnira -_-

 

bilo na SOS-u, kradeno

Link to comment

@ 189

 

Pa kako smo stekli nadimak Evropski Brazicli ako nemamo madjionicare?

 

 

Jbt bas ste me razgalili i vratili u srecno i bezbrizno detinjstvo kada sam zimovao kod ujaka u varosici pored Valjeva gde je svaka kuca imala satelitski tanjir (a tek svaka peta i fasadu, jbg gastosi iz svabije su donosili satelite kao cokolade i bombone-prvi motor za satelit na daljinac je bio revolucija, ne moras da se penjes na terasu i da rucno okreces antenu), za nas je to jos uvek bio pojam.

Pikali su mali fudbal u polusezoni i to im je bila dobar zamena za pripreme (ili deo priprema), ipak ja se nesto ne secam Bajerna i BVB, uglavnom je to bio poligon za ove slabije bundesligase. Te ekipe su uvek igrale sa najboljim igracima.

A i mi smo igrali, negde sredinom 90tih, i meni prolaze kroz glavu kapini dresovi, Deki Stankovic kao 1 od najboljih.

 

Jedne godine u sabackoj hali je igran turnir u malom fudbalu gde su ucestvovali Zvezda, Partizan, Vojvodina i kao selekcija novinara, to je bilo par dana totalnog raja na zemlji za nas klince. Isto negde sredinom 90tih. I koliko se secam to je kao trebalo da bude replika tog svapskog turnira, isto je bilo u zimskoj polusezoni, ne znam da li se igralo u ostalim gradovima.

Link to comment

Kakvo odusevljenje komentatora sto je Peric uspeo da uputi neki mlak udarac iz daljine. Pomislio sam da mi kasni slika a da je covek zavukao golcinu,

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...