Jump to content
IGNORED

FUTSAL EURO Srbija 2016.


John Coltrane

vase misljenje  

26 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Нашим играчима није проблем техника са лоптом... ми смо тактички и стратешки незрели што се тиче фудбала. Овдје има више прилика да луцидност дође до изражаја, као синоћ. Украјинци су играли шаблонски, а ми тврдо, а на мменте је долазила инспирација надареним играчима.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment
  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    100

  • levi

    49

  • CerdicLeboeff

    27

  • mlatko

    25

Top Posters In This Topic

Vrlo prosto - Nemacku, Englesku.. ne zanima ovaj sport, pored velikog fudbala (u Nemackoj se cak igra drugi vid malog fudbala, sa martinelama na vestackoj travi).

Link to comment

kakvo je sranje ovo sa brazilcima. u jednom trenutku sam pomislio da gledam sao paolo protiv fluminensea. 

 

jel zna neko sta je sa npr nemackom, francuskom i holandijom u futsalu. meni cudno da oni nemaju dovoljno dobro reprezentaciju za evropsko prvenstvo.

 

Зато што су германи велики креативци, томе може само да се диви middleclass, нашприца се па трчи :fantom: . Мада је то поштеније него ли да имаш 10 бразилаца у тиму.

Link to comment

Ko je ovaj korki sto me zajebava? Kakvo je ovo masovno mjenjanje nikova ljudi sto pisu na sportu?

 

Jeste, svima vam je rl identitet ugrozen kako da ne. :fantom:

Link to comment

Vrlo prosto - Nemacku, Englesku.. ne zanima ovaj sport, pored velikog fudbala (u Nemackoj se cak igra drugi vid malog fudbala, sa martinelama na vestackoj travi).

Uuu kakav flashback od nekih 20ak godina i traženje satelitske antene i DSF-a, te čekanje prenosa Zvezde na jednom od pomenutih turnira, te osvojeno treće mesto. Hvala na tome, potpuno sam potisnuo iz sećanja. [emoji4]

Koju godinu pre i posle toga gledao više takvih, obično pred samu sezonu. Znali su Bundesligaši da igraju i u veoma jakim sastavima, pa čak i sa zvezdama svojih ekipa.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

mi smo bas poznati po madjionicarima 

 

Nego po cemu smo poznati? Sigurno ne po disciplini, taktici i kondiciji.

 

A ako se nesto ne svidja Svabama i Englezima, to samo govori da je stvar do jaja. ^_^

Edited by IndridCold
Link to comment

Uuu kakav flashback od nekih 20ak godina i traženje satelitske antene i DSF-a, te čekanje prenosa Zvezde na jednom od pomenutih turnira, te osvojeno treće mesto. Hvala na tome, potpuno sam potisnuo iz sećanja. [emoji4]

Koju godinu pre i posle toga gledao više takvih, obično pred samu sezonu. Znali su Bundesligaši da igraju i u veoma jakim sastavima, pa čak i sa zvezdama svojih ekipa.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

+1

Link to comment

Uuu kakav flashback od nekih 20ak godina i traženje satelitske antene i DSF-a, te čekanje prenosa Zvezde na jednom od pomenutih turnira, te osvojeno treće mesto. Hvala na tome, potpuno sam potisnuo iz sećanja. [emoji4]

Koju godinu pre i posle toga gledao više takvih, obično pred samu sezonu. Znali su Bundesligaši da igraju i u veoma jakim sastavima, pa čak i sa zvezdama svojih ekipa.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Hallenpokal valjda ili sam pobrkao i sjecam se da je Zvezda ucestvovala jednom ili dvaput. Na zimu je bio cini mi se. Spektakl!

Link to comment

pa nismo uopste igrali bog zna kako leprsavo nego cekali svoje sanse i tako davali golove.

 

igramo bas disciplinovano i fizicki jako.

Slazem se, ali prosto ovde je fantastična tehnika preduslov svih preduslova, ne možeš samo disciplinom i snagom da računaš ni na šta. Za koga god da se nađe u prve četiri ekipe može sa sigurnošću da se kaže da su ljudi majstori lopte.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...