Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel mi jos uvek nismo registrovali Petra Petrovica (zbog blokade) ?  

 

 Dobro se secam kada je Radan obecavao da ce pre nove da se skine blokada,jos jedna u nizu lazi predsednika..

 A da govorim o onim 100 hiljada e za pojacanja,necu.

 Neozbiljan prelazni rok bas.. 

Rad doveo 8 pojacanja (ajde njima je i lako ,dbobili od Zvezde 1,5 miliona sto su im bili duzni). Vosa se silno pojacala (a i njima je lako),Cuka nije slabija (sa ovim omladincima i sa Radonjom moze da bude samo jaca). Sreca je ta sto je Borac puko i delimicno Javor. 

 

Ono kad sam vam pricao da ne mastate o Knezevicu iz PFC-a,kako ispada sad je i nekako realna opcija. Prelazni rok jos malo aut,a decko nije nasao inotrani aganzman.Ako ostane 6 meseci ce provesti u Teleoptiku (3 liga) na taj nacin moze da se peca. 

Zao mi je sto Trujica nismo privoleli,takodje sto ne obracaju paznju na Karaklajicaa....ali sta je tu je :)

Link to comment

Trujic nece moci ove noci, a bilo bi nam dovoljno dva-trojica da pojacamo tim, al jbga. Nije jos sve gotovo, videcemo. Opet kazem, ko i na pocetku sezone, 6-7. mesto, neko od mladih da ispliva, da se pobedjuje kuci, da gledamo golove, da dobijemo konacno Partizan (imamo 3 meca u 3 meseca s njima, znaci sad ili nikad), Aca obecao i pobedu nad Zvezdom, i da zadrzimo Rastu. Videcemo na sta ce izadje u maju...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...