June 9, 20251 yr Srpski, hrvatski, bosanski, hercegovački, crnski i gorski Edited June 9, 20251 yr by Engineer
June 9, 20251 yr zanimljivo za belgijance koje sam upoznao da su svi iz nekih mixovanih porodica, pa pricaju uglavnom po 3-4 jezika...
June 9, 20251 yr Užas, oni ovom kartom kažu da su Srpski, Bošnjački, Crnogorski i Hrvatski isti jezici?
June 9, 20251 yr 10 minutes ago, Engineer said:Srpski, hrvatski, bosanski, hercegovački, crnski i gorskiPratim i dodajem makedonski, engleski i ruski.Ova dva poslednja ucio u skoli.
June 9, 20251 yr 3 hours ago, radisa said:Poljaci WTF!3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:+1zar nisu napravili autoput berlin varšava pred ono prvenstvo u fudbalu koje su organizovali sa ukrajinomrumunija je takođe wtfbukurešt konstanca i to je to, na onoliku zemlju@vememah je dokumentovao, a ja mogu da potvrdim "sa terena" da ima mnogo više nego što je na onoj mapi ucrtano.Prvi put kad sam išao za Varšavu sam se baš zajebao. Kao ušao si u Poljsku, a ono majstore imaš da guliš još dooobrano. Ogromna zemlja, ogromna.To što im je urađeno od puteva je vrhunskog kvaliteta.
June 9, 20251 yr 1 hour ago, radisa said:Ma jeste, ali ovo prodaju kao tu priču, i realno ok je... Malo ti prodaju i neke stvari koje su sranje, ako uzmeš full ulaznicu (dobiješ 3 addona, a samo je muzej torture vredan da se vidi)...A muzej torture je sasvim dobar... Još od čitanja te knjige (Den Simons, Deca noći) planiram da odem u Rumunješču, i obiđem nekoliko gradića u planinčugama. Inače je lik, da bi napisao knjigu, obišao sve to, i u predgovoru napisao obimnu reportažu. Treba ići, ali autom, pa jedno po jedno. I muzej torture, ofkors
June 9, 20251 yr 5 minutes ago, Svemir Zeka said:Još od čitanja te knjige (Den Simons, Deca noći) planiram da odem u Rumunješču, i obiđem nekoliko gradića u planinčugama. Inače je lik, da bi napisao knjigu, obišao sve to, i u predgovoru napisao obimnu reportažu. Treba ići, ali autom, pa jedno po jedno. I muzej torture, ofkors Mi smo obisli nekoliko gradova ali moram reci da su meni uglavnom svi bili jako slicni jedan drugom. Vidis jedan, video si sve. Jedino mi se Ijasi na istoku bas dojmio.
June 9, 20251 yr 12 minutes ago, Shan Jan said:Mi smo obisli nekoliko gradova ali moram reci da su meni uglavnom svi bili jako slicni jedan drugom. Vidis jedan, video si sve. Jedino mi se Ijasi na istoku bas dojmio.Ja kazem da od Luksemburga do Konstance svi gradovi do 250-300k lice kao jaje jajetu... Bio sam u bar 20-30 komada, svi su bili slični...
June 9, 20251 yr 1 minute ago, radisa said:Ja kazem da od Luksemburga do Konstance svi gradovi do 250-300k lice kao jaje jajetu... Bio sam u bar 20-30 komada, svi su bili slični...Bukvalno. I to od Baltika do juzne granice Austrougarske. I ne samo manji gradovi. Bio prosle godine u Brnu, vise je licilo na Bec od samog Beca.
June 9, 20251 yr Estonija i Esti nije mnogo različito. A Bosna i Hercegovina je po našem samo Bosna :D
June 9, 20251 yr 1 hour ago, Engineer said:Estonija i Esti nije mnogo različito. A Bosna i Hercegovina je po našem samo Bosna :DNije samo Bosna. Nema nikakvog opravdanja za tako nešto izuzev ljenosti.
Create an account or sign in to comment