Jump to content
IGNORED

Oskar 2016


kobni zelaya

Recommended Posts

Ma, zabole me da li sam ubedljiv. Artist je obična glupost...

 


Inače, nikad mi nije bilo jasno kako neko može da dobije oskara za najbolji film, a da ne dobije za režiju, glupost festivalska.

 

Spasavanje redova Rajana je prilično loš film, koji je izvanredno režiran.

Edited by Ajant23
Link to comment
  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    31

  • Lancia

    23

  • *edited by mod

    18

  • Ajant23

    18

Sreća tvoja. Iskrcavanje na Normandiju je verovatno nešto najbolje što sam gledao od scena borbe u ratnom filmu, ali Spielberg kao Spielberg, ne mogavši sam od sebe da pobegne, upropastio je film kao celinu.

 

Ne bi me čudilo da je angažovao konzilijum doktora da lobotomiraju scenario za džabe...

Edited by Ajant23
Link to comment

Sreća tvoja. Iskrcavanje na Normandiju je verovatno nešto najbolje što sam gledao od scena borbe u ratnom filmu, ali Spielberg kao Spielberg, ne mogavši sam od sebe da pobegne, upropastio je film kao celinu.

 

+milion

Link to comment

Uhhh

Meni drago za Spotlight....

Oskar za fotografiju, jbga očekivano , mada se meni ne sviđa jer mi je ono "...al sam ga slikao, za oskara...."

Sad čekam sledećih par godina da Deakins snimi nešto namenski da bi dobio nagradu. I to će verovatno biti lošije od svih ovih...

Jbga tako je to, zavisi i od konkurencije....

Link to comment

Sreća tvoja. Iskrcavanje na Normandiju je verovatno nešto najbolje što sam gledao od scena borbe u ratnom filmu, ali Spielberg kao Spielberg, ne mogavši sam od sebe da pobegne, upropastio je film kao celinu.

 

Ne bi me čudilo da je angažovao konzilijum doktora da lobotomiraju scenario za džabe...

Tačno tako....

Retko mi se dešavalo da sam neku scenu filma vraćao nekoliko puta da gledam...

Link to comment

Ljudi bele puti dobijali oskare, a ljudi crne puti bili prezenteri. Podela posla ...

 

Ostaje žal što Med Meks nije uzeo titulu za najbolji film, ali šta je tu je. Nije to nimalo površan film, ideja apokalipse civilizacije navodi na razmišljanje nakon projekcije. Film je prepun upečatljivih metafora ...

Edited by stoka
Link to comment

generalno me zabole za crvene tepihe i academy awards ali mi je drago da je divlja cesta odnela toliko oskara.  :D ...ako je leonardo sad srećniji, onda mi je drago i zbog njegovog uspeha. žao mi što sam propustila povratnika u bioskopu. 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...