Jump to content
IGNORED

Oskar 2016


kobni zelaya

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3opge

    31

  • Lancia

    23

  • *edited by mod

    18

  • Ajant23

    18

Sada videh dobitnike i očekivana sprdačina. Spotlight nije dno kao Artist, mada je totalna budalaština, koja je naravno povod za još gori diskurs o njoj...

 

Na prvu loptu mi se čini da su u većini kategorija napravili najgori mogući izbor, jedino mi je drago što se Leonardo najzad vratio kući. Bilo mi ga žao onako pomodrelog bez nade da dospe na RMS Carpathiu, još od Titanica...

Link to comment

meni sve potaman.

sve sam pogodio osim najboljeg filma i zena.

spotlight je konceptualni oskar.

chris rock je zagusio do bola sa crnim zivotima, malo ga je Ali G zajebavao trebalo je vise. 

Link to comment

dovukoh se kuci ...kakav dan! crkoh

 

vukotic uglavnom pogodio..svaka cast. moji ljubimci nisu dobili ali mi drago za gospodina morikonea i za spotlight (well deserved) a i leo ...da ga skinemo s'qrca. odlican mu govor btw

 

anyway, obzirom da ce se od sledece godine drugacije glasati, nalazim vrlo simbolicno da je ovaj oskar bas 88.mi :) HH iako su jews ti koji vode ali opet beli ljudi, white surpremecy...vise crnci nece moci da se zale...imali smo i crnog predsednika i koliko god je rasizam jos vise izrazen toliko je sve manje argumentovan kao isti. so long oscar...bilo je krajnje dosadno zadnjih par godina (osim u muzici i kinematografiji)

 

patetika koliko su obojenih imali da najavljuju. sramota. kao da se cepe i izvinjavaju. degradira se ljudskost. and I love kevin hurt :D (sramim se priznati)

 

 

devojcice (ova dvojica iznad sto kukaju na spotlight) ...trebaju li vam maramice?  :misko:

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...