May 9, 201610 yr Sydney Morning Herald (SMH) 2016/05/09 Rafa? Ma meni to.. ...zvuči jezivo kao Lens Armstrong
May 9, 201610 yr Novak na svim mastersima sada ima bar dve upisane titule, osim nesretnog SInsinatija naravno.
May 9, 201610 yr danas u 18,30h novosadsko gledanje finale u balkanbet-u, brace popovic 2, kod sajma. ko jos dolazi? zasad prijavljena top elita: freakns, ros, quizmaster Obično izbegavam zajednička gledanja sportskih prenosa, jer mislim da to donosi nesreću, ali Nole je i od toga jači :D
May 9, 201610 yr Pomešao si topice, hteo si na onaj tvoj dole :(Jel to onaj topik gde si izvesnog forumaša nazvao retardom, da bi se posle na drugom topiku pozivao na neku kulturu jer je neko rekao nešto za neku teniserkicu? :(
May 9, 201610 yr Nije Ana jos zrela za trenerku tj. da bude trenerka ...poslato sa prinudnog... Edited May 9, 201610 yr by mlatko
May 9, 201610 yr ???? Morezmo bi platila Ani da raskine ugovor posle prvog turnira u kojem bi podbacivala lopticu kako zna i ume... videcemo danas kako ce ici protiv Pavljucenkove... u sredu ce biti haos, igraju Nole, Rafa, Marej i Fed ...poslato sa prinudnog...
May 9, 201610 yr U cemu je to problem Dimitrova? Vidim da Pralica prica i prica i obigrava i obigrava, ali nikako da kaze nesto konkretno. Mislim, ne blista vec duze vreme, ali igrao je finale Sidneja i Istanbula ove godine, a ispadao od jacih igraca na ostalim, od Federera, Tima, Monfisa...
May 9, 201610 yr Tomić je juče predao nakon samo osam minuta igre. Australijanci su naravno iskoristili priliku da ga troluju do maksimuma :D
May 9, 201610 yr Author Kako je igrao Zverev, vidim otkinuo Bugarina? Jel to onaj topik gde si izvesnog forumaša nazvao retardom, da bi se posle na drugom topiku pozivao na neku kulturu jer je neko rekao nešto za neku teniserkicu? :(
Create an account or sign in to comment