May 8, 201610 yr Verovatno nešto tipa "sad si se setio da ga opomeneš..." Edit: ispravka, sve suprotno :) ljubav je i dalje u vazduhu [emoji14] Sent from my SM-N910C Edited May 8, 201610 yr by Max Morlock
May 8, 201610 yr Endi ispao ljudeskara. rekao je nešto poput "ja sam kriv što je napravio dužu pauzu". Edited May 8, 201610 yr by simetrije
May 8, 201610 yr Author I meni se ucinilo da je rekao da nije Novak kriv zbog kasnjenja, vec on jer je gledao u liniju.
Create an account or sign in to comment