Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imate trenutno  Order Vietnamese To English By Their Quality. :D Test ima 2 pitanja i ulaze u statistiku (isto sam mislio i za ruski i španski pa je posle par dana promenjeno tako da ne garantujem). Ne znam da li se svima padaju ista pitanja, uglavnom meni je na prvoj slici bila okotobarska revolucija (Cách mạng Tháng Mười Nga)

a na drugoj zastava Poljske (Ba Lan).

odradio ja madjarski, prosao,a na vijetnamskom pao na drugom pitanju, na slici neka kineska slova, dole ponudjeno nesto sto google prevodi kao kinesko pa druga rec ima vise varijacija u odnosu na one linije na samoglasnicima. uglavnom izaberem to, i ispostavi se kao pogresno. mada vidim da su se ostali vec zalili da je to tacan odgovor, tako da moguce da opet brljaju

Link to comment

Ok, znači ne padaju se svima ista kviz pitanja. To me zanimalo. Inače sad mi krivo što nisam radio dok je bilo wolof i yoruba, čekam da se opet pojave. :D

Link to comment

od 4 pitanja, 3 na prvi pogled izvalis odgovor. cetvrto je ovo o kom sam pisao i tu su bila dva suluda odgovora, druga dva sam prevodio

npr za madjarski je bila fotografija ajfelovog tornja, pored pise pariz 13.11.2015. tacan odgovor nesto teroristicki napad u parizu, a ostali ponudjeni odgovori: "austrija" i jos dve besmislice koje sam zaboravio

Link to comment

ja sam sad radio order vietnamese, i tu je data neka recenica i treba da se oceni kvalitet prevoda. radio sam otprilike po kvalitetu recenica na engleskom, kad sam submitovao prijavio mi je neki error na tasku(nije pisalo sta tacno), ali mi nije ostetilo statistiku.

Link to comment

aha. a test mi je izgledao u fazonu, poster 500 days of summer, slika ban-ki muna i slika neke zenske tinejdzerske grupe  :D

 

nije mi se uracunalo u globalnu statistiku, ne znam da li ce se to desiti

Link to comment

Globalna se refrešuje valjda jednom dnevno, u ponoć po serverovom vremenu, 1 noću po našem. Da li ulazi u statistiku možeš da vidiš odmah čim uradiš neki kviz ili sam task u job history.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...