Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

vec danima kasnim sat, dva na ove lvl 0 poslove

nikad necu doci do viseg nivoa :frust:

 

Isti slučaj. Još se jadan mučim prevodim sa ruskog i španskog i posle 2 dana patka, odjednom ne ulaze u statistiku. Usta škrbava. :D

Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

Isti slučaj. Još se jadan mučim prevodim sa ruskog i španskog i posle 2 dana patka, odjednom ne ulaze u statistiku. Usta škrbava. :D

nemoj da te obeshrabri, uvek se nadje neko gori

ja imam bukvalno par stotina uradjenih taskova i 65 test pitanja koje priznaju :isuse:

 

hvala cedo

Link to comment

mislim da bi se ovaj autors trebao racunati u statistiku posto trazi da se unosi podatak (nije samo cekiranje) ... pa ako ne bude previse osnovanih zalbi, ukoliko spicite dovoljno da veceras slavimo :)

 

ali videcete

Edited by cedo
Link to comment

Sad ga probao, ovaj sa autorima. Ne ulazi u statistiku. Inače kojmoj je ovom neobuxu, registrujem se po treći ili četvrti put. Svaki put posle nekoliko dana ne mogu da se ulogujem, kao ne postoji uopšte taj nalog? I sad mi u dashboardu stoje 2 neobuxa.

Link to comment

I opet hvala cedo :)

 

Nego ako ih neko radi neka napise ovde da li ima neki da ulazi u statistiku. Na fonu sam i losem netu, nema sanse sam sve da ih probam, a dva koja sam danas radio nazlost ne ulaze

Link to comment

ID                   854805                   854698                   854702                  

 

Ova 3 ne ulaze tako da, ono, slaba vajda.

 

@pbg, not found ti piše ako nisi registrovan/ulogovan na neobux kad otvaraš task, bar ja tako mislim.

 

733177

Music Artist Pictures

Ovaj ulazi u statistiku i lak je, stavi na autorefresh pa kad uleti uleti.

Edited by Renegade
Link to comment

Evo gore sam stavio ID-jeve, to su ova 3 i ne ulaze u statistiku.

Help Us Validate Article Authors                   Help Us Validate Authors And Articles                   Help Us Identify Authors

 

Link to comment

ima dva ta u ponudi, nisam siguran koji radim, ali verovatno izadje na isto. dokurca. sad ima da radim do kraja za svojih nikad postenije zaradjenih 80 centi.

Edited by Joe D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...