Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ako sam već odradio maximum pre nedelju dana recimo, hoće da mi dozvoli opet nekad? Stvarno se izvinjavam ako je već bilo reči o tome. Čitao sam celu temu više puta ali uvek neka nova nedoumica iskoči.

Link to comment

tek kad ti piše "you've completed all your work" znači da nema više.

dokle god piše maximum, možeš vrteti, pod uslovom da posao nije promenio ID, kao vina što menjanju ID na svaka 4 dana recimo, tad nema svrhe vrteti stari ID jer ga neće otvoriti iako piše samo maximum.

Link to comment

A ako sam već odradio maximum pre nedelju dana recimo, hoće da mi dozvoli opet nekad? Stvarno se izvinjavam ako je već bilo reči o tome. Čitao sam celu temu više puta ali uvek neka nova nedoumica iskoči.

 ako pise maximum, vrti ... 

Link to comment

i kreten opet nije bio pored kompa kad je izbacen posao za lvl 0 koji ulazi u statistiku :D

mada, ako nista drugo ovo mi je znak da sam bio u pravu danas kad rekoh da verujem da ce danas sutra ponovo krenuti sa poslovima za lvl 0

Link to comment

Ovaj za music artist, uradio 2 pitanja i to je to. Za lika sa kalašem u šumi mi izbacuje grešku, kao može da bude profile. Upvote-ovao sam nečiji prigovor da slika predstavlja nasilje. Valjda će da isprave to.

Link to comment

na koju foru sad mogu da radim neki level 1 posao (translate farsi to english, necu ni da poksavam)

 

imas listu poslova koje smo preporucili za nabijanje accuracyja

 

kad uzmognem pronaci cu je na temi (tamo je negde kada su Mos I Gospodin slucaj stekli bedzeve)

 

uvek mozes da odustanes (give up) ako si nesiguran u svoj rad pre nego submitujes

 

samo polako, nemoj da si ko steins :)

 

 

edit: ako sam dobro razumeo, stekao si bedz

ako ne ... lvl 0 ... dok ne steknes 

Edited by cedo
Link to comment

ma nisam nista stekao, zato i pitam odakle to da mi se pojavljuje taj posao.

 

evo, sad vidim da je vec pominjan taj posao na temi

Edited by Joe D
Link to comment

da, pre je valjda bio bengalski ili tako neki jezik. nisam trazio objasnjenje po netu, ali pretpostavljam da je ponudjen svima posao jer jako malo ljudi ume da ga uradi :D

 

ako naleti neki posao lvl 0, prijavljuj ovde

pre cu ovde videti nego na njihovom sajtu

Link to comment

Pre par dana sam uradio ovaj 

 

851461 Order Spanish To English By Their Quality

 

Znači samo test od 3 pitanja ne i sam posao. Može lagano da se uradi bez da se zna španski nešto posebno. Čisto da se nabudži u statistici još jedan job za nas sirotinju sa lvl0.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...