Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

steins

 

ako je ovaj job u pitanju, i na neobux forumu imas o tome da je broken job

 

 Categorize Restaurants & Find Related Business Inf 

 

jeste taj

nisam video na forumu

U pa ako mi ga zbrišu onda sam ja stigao do lvl3 i do debelo :D

Edited by steins
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

registrovao se pre dva dana i jos uvek ne naleteh na bilo kakav posao. pojavio se jedan u nekom trenutku, ali je pisalo no tasks available... i nije moglo da se radi. jel to inace tako, ili sam takve srece, ili nesto ne radim kako treba?

inace je tako, dok si lvl 0

poslove za lvl 0 izbacuju u serijama naleti period od 4,5 dana kad dnevno ima nekoliko poslova, a onda po 7 dana maltene nista

trebalo bi da je danas, sutra kraj jednog od tih susnih perioda :)

 

kad pocnes da radis budi obazriv na prvom tasku svakog posla, taj prvi task je uvek ceo testni i ne placa se

ali su ta testna pitanja jako bitna za napredovanje, potrebno je odgovoriti na preko 100 njih za dobijanje lvl 1,2 ili 3

Link to comment

jeste taj

nisam video na forumu

U pa ako mi ga zbrišu onda sam ja stigao do lvl3 i do debelo :D

 

nece ako se nisi zalio

 

jedino ako ga izbace iz accuracy-a

Link to comment

nece ako se nisi zalio

 

jedino ako ga izbace iz accuracy-a

 

ma napisao im tiket. Žalio se i u samom jobu......de se nisam žalio, drao sam se ko magarac :D 

Link to comment

kul

 

kolika je verovatnoca da zaserem nesto na lvl 0?

ako si normalan lik mala, ako si ja velika :D

jedbostavni su poslovi, treba izbegavati one gde ti daje da "gradiras" nesto od sta znam ruznog ka lepom, mene je nesto slicno zajebalo

mada uvek se i to zajebano da popraviti, samo ce ti trebati duze vremena da dodjes do viseg nivoa

Link to comment

ako si normalan lik mala, ako si ja velika :D

jedbostavni su poslovi, treba izbegavati one gde ti daje da "gradiras" nesto od sta znam ruznog ka lepom, mene je nesto slicno zajebalo

mada uvek se i to zajebano da popraviti, samo ce ti trebati duze vremena da dodjes do viseg nivoa

 

U suštini treba birati one poslove koji se svode samo na birokratiju ili najobjektivnije zadatke tipa - ima li ili nema cipela, vina, ljudskih likova,......mada i tu postoje opasne šanse da se zajebe. 

 

Sve te fore sa gradiranjem, sentimentima, ili previše traženja po internetu (odnosno bilo koji komplikovaniji zadatak od pikog gledanja u slike i kliktanja) samo mogu da zakomplikuju život.

 

Kad dodješ do Lvl1 cepaj samo one zadatke sa cenama - jesu smor al je relativno mala šansa da usereš statistiku. 

Link to comment

Evo mojega job history i statistike u spojleru. Da li ovo znači da kada ispunim uslov za level1 (preko 100 pitanja) automatski prelazim i na lvl2 i 3? Naravno ako zadržim procenat. Već nedeljama ne uspevam da uhvatim bilo kakav posao da nabudžim do 100 komada.

 

 

213ookp.jpg

146wqu.jpg

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...