Jump to content
IGNORED

CrowdFlower znate li ?


cedo

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • cedo

    1271

  • pbg12345

    400

  • Joe D

    320

  • Renegade

    305

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakva su vam iskustva, ako ih imate :D sa slanjem novca sa paypala na racun neke nase banke?

kako su ubili skril kartice za srbiju, uzeo sam intezinu karticu, paypal je svoj deo posla odradio kroz par minuta, transkacija je "completed", dakle sad je do banke, a po netu nalazim da se sa intezom ceka nekoliko dana, dok u postansku i societe generale isti dan lezu pare

Link to comment

Meni na intezinu ležu u tom nekom roku od 3+ dana. Nisam znao da može isti dan kod drugih banaka.

nisam ni ja siguran, ali sam na nekoliko mesta nasao da pisu ljudi da im legne momentalno ili u roku 24h. naravno postoji mogucnost da lazu :)

mada, pre bih rekao da pisu istinu, onog trenutka kad je transakcija completed, paypal je odradio svoj deo posla, a ostalo je do banke

 

 

ima ja odmah sutra da zovem ove u intezu i da ih smaram  :fantom:

Link to comment

kakva su vam iskustva, ako ih imate :D sa slanjem novca sa paypala na racun neke nase banke?

kako su ubili skril kartice za srbiju, uzeo sam intezinu karticu, paypal je svoj deo posla odradio kroz par minuta, transkacija je "completed", dakle sad je do banke, a po netu nalazim da se sa intezom ceka nekoliko dana, dok u postansku i societe generale isti dan lezu pare

Intesa leže za 5 dana. Nikakvih problema do sad nisam imao.

 

Sent from my D6503 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...