Jump to content
IGNORED

Wtf 2015


renne

Recommended Posts

gde ti to vidiš ?

jesi udvorani :D

 

i da, jel' rođa zbilja opet seo na noletovo mesto pa dečaci na brzinu prebacili peškire ?

Ide prenos na sky sport 3 još uvek :)

Jeste

Edited by renne
Link to comment
  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    84

  • renne

    60

  • Arkadija

    29

  • dùda

    17

Naklon do zemlje Novaku za 2015-tu.Od 14 najvecih turnira Novak osvoji 10!!!Malo li je? :D Mada jos ne mogu da prebolim RG :( Mora Novak to da ispravi u 2016,da uzme sva cetiri GS i Olimpijadu.Realno moze.

 

Placljivko ostaje placljivko.

Link to comment

Mene opasno nervira to sto radi sa stolicom. Taman sam poslednjih par godina konacno poceo da ga gotivim, ali on se neda. Mora da bude ono zbog cega mi i nije simpatican celu karijeru. Smrdo klasican. Obrijace ga Novak na suvo :fantom:

On je (jos uvek) za respekt al' nikako da ga se voli... 

Link to comment

Najverovatnije najtalentovaniji igrač u istoriji tenisa i trenutno osvajač najviše GS titula...

sigurno je istovremeno i najveća snobina open ere i samoživa strina,

posebno kad voda ne ide na njenu vodenicu.

 

nažalost ...i jedno i drugo će biti aktuelno i 2017....2018.

Link to comment

Cime se vi bavite u trenucima kad je Novak okrenuo igricu na visi level. :lolol:

 

Nijedna stolica ne moze da se meri sa onim sto je Rodzer odigrao u zavrsnim gemovima oba seta. Usrao se kao grlica.

Link to comment

 ''Hej plavokosi, što kažeš na jedno brijanje s izbrijavanjem?''.,,

I k'o u najbolja Shuvarova vremena - jedan OUR nanosi penu a drugi brije - osim ako mushterija ne kaze da hoce nasuvo™... 

Link to comment

šta reći

 

 

 

Švajcarac Rodžer Federer je poslednjih godina navikao da gubi od Novaka Đokovića, a utisak je da mu svaki neuspeh sve teže pada. Najbolji teniser sveta je u finalu završnog turnira u Londonu, u dva seta, pobedio legendarnog Fedeksa, koji, kako kaže, dobro zna kako treba da igra protiv Srbina, ali mu nešto ne ide.

"Bilo bi lepo da sam malo bolje servirao na početku meča i da sam bio bolji na njegov drugi servis. On vam dozvoljava da igrate na njegov drugi servis. Možda sam u nekim momentima bio preagresivan. U nekim trenucima sam možda odigrao sigurno iako nije trebalo. To su stvari zbog kojih žalim. Osim toga, mislim da je meč bio dobar", rekao je Federer.

On j naglasio i da dobro zna kako treba da igra protiv Novaka.

"Za mene je samo Nadal jedinstven igrač na ATP turu. Samo sam se za njega posebno pripremao. Što se Đokovića tiče, uvek znam šta treba da radim. Ako ne igram veoma dobro biće mi teško. Ako igram dobro znam da ću imati šansu sa svojom igrom".

Naravno, i Federer je oduševljen rezultatima Đokovića u 2015.

"Teško je igrati u ovom ritmu sve vreme. Nije potrebno mnogo da se okrene. U pitanju su nijanse. Ne iskoristite brejk loptu, on iskoristi i to menja čitav tok meča. Ne možete uvek da budete na pobedničkoj strani. Male su razlike na samom vrhu. Zbog toga je ova Novakova godina neverovatna. Rafa je bio u toj situaciji, kao i ja. Obojica znamo koliko je teško ponoviti to sledeće godine. Ovo nije prva Novakova dobra godina i jasno je da u sledeću godinu ulazi sa ogromnim samopouzdanjem".

Svestan je Švajcarac i da je mnogo teško ponoviti "godinu iz snova".

"Biće mu teško da odigra lošu sezonu, to je sigurno, ali ekstremno dobru, to je uvek teško. U ovom trenutku deluje da je to moguće, ali ne možete tek tako ponoviti ovakvu godinu. Morate da budete fizički spremni, bez povreda. Mentalno morate da budete sve vreme na vrhuncu", kaže Federer.
Link to comment

..."Za mene je samo Nadal jedinstven igrač na ATP turu. Samo sam se za njega posebno pripremao. Što se Đokovića tiče, uvek znam šta treba da radim. Ako ne igram veoma dobro biće mi teško. Ako igram dobro znam da ću imati šansu sa svojom igrom".

Kenja.

Link to comment

šta reći

Nije Novak vanzemaljac nego sam ja odigrao mnogo ispod svog nivoa. Znam ga kao svoj džep, ali nešto sam se smorio pa sam se ubedačio i eto...

Rafa je car.

I ja sam isto car.

Nas dvojica smo carevi.

Rafa i ja.

Mislim, ja i Rafa.

Mi.

Carevi.

A ovo sad, to je je slučajno, Rafa u lošem tripu a ja u bedaku, pa je Novak ispao pizda i nije nas ispoštovao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...