Jump to content
IGNORED

Wtf 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    84

  • renne

    60

  • Arkadija

    29

  • dùda

    17

Mene opasno nervira to sto radi sa stolicom. Taman sam poslednjih par godina konacno poceo da ga gotivim, ali on se neda. Mora da bude ono zbog cega mi i nije simpatican celu karijeru. Smrdo klasican. Obrijace ga Novak na suvo :fantom:

Pa Lignjoslav klasican, uvek bio i ostao. Ne znam cemu si se nadao, i ja sam probao par puta

Link to comment

Nije Fed bolji nego publika pravi dramaturgiju od njegovih poena. Nole to radi rutinski i u tišini.

 

 

sent...using...

+1, upravo to

 

 

Što volim što ih jebe ćirilicom.

xaxa

isto

 

 

i ladno federer pusta bradu jer nema vise ugovor sa gillette-om.   ^_^

ne može da prevali da plati, navika je čudo

 

novak u stilu

kraj sezone kakav je i zaslužio

 

ništa, vidimo se na ao  :D

Link to comment

Mene opasno nervira to sto radi sa stolicom. Taman sam poslednjih par godina konacno poceo da ga gotivim, ali on se neda. Mora da bude ono zbog cega mi i nije simpatican celu karijeru. Smrdo klasican. Obrijace ga Novak na suvo :fantom:

 

Zato je bilo pravo u facu

Uvek u facu metroseksualcu

Link to comment

Posle treceg gema bio sam siguran da Novak ovo dobija. Rodzer je duvao i puvao i na kraju se usrao kad je video da ovog naseg ich ne dotice nista od onoga sto se desava na terenu. Rock solid mec, jednostavno je presao preko njega kao da je drugo kolo nekog ATP turnira. Generalno, sijaset lepih poena ali mec za zaborav, ovo je bio one way street od pocetka.

Link to comment

 

 

 

 

ništa, vidimo se na ao  :D

Jel opet ti otvaras topik :D

Mislim za Noleta je to dobro ali meni ne odgovara, Ana ce opet da ispadne u prvom kolu :(

Edited by Cash
Link to comment

gde ti to vidiš ?

jesi udvorani  :D

 

i da, jel' rođa zbilja opet seo na noletovo mesto pa dečaci na brzinu prebacili peškire ?

 

ed.

pitala urkozamanje, uleteo cash

 

ako je zbog ane, onda ti otvori topik, eto  :D

Edited by dùda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...