Jump to content
IGNORED

Teroristički napad u Parizu


Nesh

Recommended Posts

Un journaliste d'Europe 1 présent dans la salle de concert raconte sur le site de la radio : "Deux ou trois individus non masqués sont rentrés avec des armes automatiques de type kalachnikov et ont commencé à tirer à l'aveugle sur la foule. L'attaque a duré une dizaine, une quinzaine de minutes. Ça a été extrêmement violent et il y a eu un vent de panique, tout le monde a couru vers la scène, il y a eu des scènes de piétinement". "Les assaillants ont eu tout le temps de recharger à au moins trois reprises. Ils n'étaient pas masqués, maîtres d'eux-mêmes. Ils étaient très jeunes", raconte-t-il.

 

Link to comment
  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    173

  • wall

    168

  • Prospero

    165

  • Аврам Гојић

    125

Top Posters In This Topic

Posted Images

Saradnica BUKE iz Pariza Slađana Perković javlja iz glavnog grada Francuske da je situacija užasna!

 

- Petak je a ja zovem sve svoje prijatelje koji su vani, jer je petak, oni mi šalju poruke da su sakriveni po raznim kafićima, svuda su spuštene željezne ograde, svi čekaju a ne znaju šta i zašto se ovo događa! - javila nam je naša dopisnica...

 

Link to comment

potrebna je ozbiljna organizacija da se simultano napadne najmanje 5 lokacija u jednom gradu i to 2 samoubilačka napada, jedna bomba, jedna situacija sa taocima i jedna pucnjava. 

Edited by steins
Link to comment

potrebna je ozbiljna organizacija da se simultano napadne najmanje 5 lokacija u jednom gradu i to 2 samoubilačka napada, jedna bomba, jedna situacija sa taocima i jedna pucnjava. 

 

:fantom:

 

 

šta ti znači ovaj smajli na kraju ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Marv, ne moraš večeras o tome, neka sačaka malo, ne bih nikog da skalnjam večeras sa foruma, a ovo je vid flejma, pogotovo za ljude čija su deca trenutno negde u Parizu... OK?

 

u prevodu - da se pravimo ludim (do sutra). i najiskrenije, drago mi je za bracu, da je njegova kcerka bezbedna, iako me vredja (nezasluzeno), razumem ga i ne zameram mu

Link to comment

izgleda da su to ti ratovi budućnosti... sve veći broj ljudi koji je spreman da sam sebi oduzme život zarad XY

 

... uvek su postojali takvi ljudi. Ono sto se menja kroz vreme je sama mreza. Prosto, sve je jednostavnije biti regrutovan.

Link to comment

Kažu 5 eksplozija kod kod / u koncertne dvorane. Ne zna se naravno da li policija upada, ili oni unutra dižu sve u vazduh

 

(Sky News)

Link to comment
×
×
  • Create New...