Jump to content
IGNORED

Teroristički napad u Parizu


Nesh

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • borris_

    173

  • wall

    168

  • Prospero

    165

  • Аврам Гојић

    125

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma pitanje je da li su to twitovi iznutra, svet je pun kretena, ovo im je prilike da budu u centru pažnje pa makar i na TW...

 

vidiš i to je istina, a takve posle isto treba okarakterisati kao teroriste takođe

 

luuuud i bolestan svet

Link to comment

Tim sluzbama bezbednosti tamo ko da komanduje Jovica Stanisic.

 

bojim se da ovo prevazilazi sve sluzbe bezbednosti.. da bi se izbeglo, mozda neka Stasi/Securitate drzava, ali ja tamo ne bih voleo da zivim...

Link to comment

bojim se da ovo prevazilazi sve sluzbe bezbednosti.. da bi se izbeglo, mozda neka Stasi/Securitate drzava, ali ja tamo ne bih voleo da zivim...

 

To i jeste perspektiva posle ovoga.

Link to comment

To i jeste perspektiva posle ovoga.

 

obuci čiste gaće i čarape, ima da gledaju i đonove od cipela

Ma poslije ovog mogu i rentgen da uvedu, ovi idioti su uradili svoje, usrali su se u svakodnevni život svim običnim ljudima u "normalnim" državama.

Link to comment

bojim se da ovo prevazilazi sve sluzbe bezbednosti.. da bi se izbeglo, mozda neka Stasi/Securitate drzava, ali ja tamo ne bih voleo da zivim...

Већ живиш у таквој држави, а и ми сви са тобом - Сноуден све објаснио. Али, ограничавање личних слобода и губљење приватности очигледно не може да спречи овакве нападе. Заправо, ништа не може да их спречи ако су нападачи спремни да умру, питање је само колико ће невиних повући за собом.

 

Никада ово неће престати. Катастрофа.

Link to comment

bojim se da ovo prevazilazi sve sluzbe bezbednosti.. da bi se izbeglo, mozda neka Stasi/Securitate drzava, ali ja tamo ne bih voleo da zivim...

Ako se ne prelije van Francuske onda jesu sluzbe zakazale i to epski ybiga.

Link to comment
×
×
  • Create New...