Jump to content
IGNORED

Peaky Blinders


Mil@n

Recommended Posts

Malo su smorili dijalozi sa mozlijem, nadgornjavanje i podjebavanje izmedju njega i selbija. Kraj mi je pak dobar, valjda prvi put nije ispalo onako kako je tomi planirao

Link to comment

Kao sto je i sam Tommy rekao "mozda je naisao na protivnika koga ne moze da pobedi".

 

Meni je sezona proletela, jedna od retkih serija kojoj vremenom ne opada kvalitet. Sad mi je veci problem cekanje na 6. sezonu, a taman sam se ponovo navukao na Shelbyje..

 

Spoiler

A gledacemo i Alfija i dalje. Fuck yeah!

 

Cim ga je Tommy spomenuo u pretposlednjoj epizodi, znao sam da ce se pojaviti ponovo. Njihova zajednicka scena vrhunski uradjena..

 

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

cuj glupost, serija godine!

 

i tebi se svidja? :laugh:

ajd sto sam sucker za underdogs, ali neke scene su totalno poremecene majko mila. i onako sokirana i kako je odvratno, pocnem da se smejem. dijalozi su ko da su mi kopirali mozak ahhahahhaha

Link to comment

nema

 

kog brodyja?!? 

to cilian ima masno tkivo iza desnog uha?

al sto ima dobar glas...jebote meni bi mozak eksplodirao da sam stalno okruzena tom frekvencijom. fokus mi totalno poremecen kad progovori

 

 

Edited by mustang
Link to comment
6 minutes ago, Host said:

U Peaky Blinders? Ima :fantom: 

 

Da citiram Rokija, Adriaaaan. 

 

:laugh:

 

e jesi lud :) ma kratko je bio. 

 

ne znam ..bullet i pijanista...masterpieces. 

kojih riba molim te?! sve vesalice, sisa nigde, u principu ni moda nije bila na njihovoj strani. kad je polly najseksi! 

 

mislim, da budemo iskreni, ma koliko ih volim, od pojave tom hardija postali su pozoriste. teatralni skroz...

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...