Jump to content
IGNORED

NHL 2015


Miljenko

Recommended Posts

Starsi konacno umuvase jedan, sada ce biti zanimljivo. Cini mi se da njima slabije odgovara igranje van dvorane, puno gresaka u kontroli paka.

Link to comment

Finci izbacise USA, u cetvrfinalu U20 prvenstva, 1-0 PP golom u trecoj trecini. Amerima nije pomogao ni nepostojeci prekrsaj sudjen Fincima, na manje od dva minuta do kraja.

Rusija je dobila Svajcarce sa 3-1, Canada Slovake 6-1, a tek su krenuli Svedjani i Cesi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

postigao posle jos jedan, usao u top10 all time po broju hat trick-ova, a trenutno je na 1 gol od Lemieuxa da udje u top 10 all time po broju golova :hail: 

Yzerman mu bezi 3, Messier 5

daj boze zdravlja, sledece sezone ulazi u top 5 all time, za dve godine stize i Hulla i Jagra. e onda, Howe nije nedostizan(801), ali za 894  Gretzkog mora jos 5 godina da igra na ovom nivou a vec su mu 34 godine... videcemo. 

 

btw, potpuno mi je neverovatno da jedan od rekorda Gretzkog moze biti oboren :s asisti i poeni mislim da su nedostizni. Jagr je 3. strelac i 5. asistent svih vremena i zaostaje 900+ poena za Gretzkim. 900 jebenih poena. Thornton je jedini aktivni igrac sa preko 1000 asista(1082), a covek ima preko 40 godina. Gretzky ima 1963 :o Crosby, ako ga posluzi zdravlje, moze  klub 1000. ima 785

 

Uz Thorntona(ast i pts), Ovechkina(goals i pts) i Crosbyja(ast i pts), jedino je jos Marleau u top 50(po golovima) od aktivnih igraca. a Thornton i Marleau su presli 4 banke i nece jos dugo....

Link to comment

Jebeni 'Lendersi. Neverovatno koliko ne leže. Taman se odbraniš 3 na 5, vrate ti se obojica kažnjenih, i ti onda popušiš gol.

Link to comment

Taj rad. Upišeš unapred pobedu kad ono...

edit: I sve grdje od grdjeg. Kakav user gol sad primiše.

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...