Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

  1. 1. prsten

  2. 2. mvp

  3. 3. bobi, bjelica, jokić



Recommended Posts

Zao mi Bobija, ali bio je uzasan veceras, ako ne moze da zagradjuje, a izbrojao sam 3 of skoka Kufosa i WCS direktno njegova, onda nema mesta za njega u rotaciji

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko ga iznervirao?

 

Sudija ili Kazins nisam dobro video, sviran mu je faul u napadu u prvom posedu, delovalo je da je zakačio Kazinsa laktom u borbi za poziciju, onda ne znam šta se desilo, dal je prigovorio dal je imao nešto sa Kazinsom

Link to comment

jokic ubija. jeste da nece imati ovu produkciju kad krene sezona, ali definitivno se vidi da mu je mesto u ligi, a u ekipi je u kojoj moze da dobije minute.

Link to comment

Zao mi Bobija, ali bio je uzasan veceras, ako ne moze da zagradjuje, a izbrojao sam 3 of skoka Kufosa i WCS direktno njegova, onda nema mesta za njega u rotaciji

zvuci surovo, a uopste nije bilo tako. malo izdrkavanja sudija na rukiju, malo, cini mi se, trema, jer mu je ispadala lopta iz ruku kad dobije pas, sto mu se nikad ne desava, i najvise od svega pogresno koriscenje u napadu. s marcusom bi sinoc za ovih desetak minuta bio lagano dvocifren na onu odbranu.

 

i sigurno kufosov ofanzivni skok ide bobiju na dusu, nije se lopta odbila ni do trojke.

Link to comment

zvuci surovo, a uopste nije bilo tako. malo izdrkavanja sudija na rukiju, malo, cini mi se, trema, jer mu je ispadala lopta iz ruku kad dobije pas, sto mu se nikad ne desava, i najvise od svega pogresno koriscenje u napadu. s marcusom bi sinoc za ovih desetak minuta bio lagano dvocifren na onu odbranu.

 

i sigurno kufosov ofanzivni skok ide bobiju na dusu, nije se lopta odbila ni do trojke.

Bobi od 2.13

 

 

Odlučujući skok nije pokupio, mada mu je WCS stvarno nezgodan metchup.

Link to comment

Jebote, Bullsi bez Rosea, Noe, Gibsona i Dunleavya trte Minesotu
Munuse im 34 pts u 1/4

Postava Brooks, McDermott, Portis, Bairstow, Moore im je prodala akcije za Eurosport

Bullsi igraju dosta brze sa vise suteva iz daljine, Mirotic i McDermott trpaju!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...