Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dalas juri H.Barnesa za velike pare

 

:isuse:

 

jebote na kraju šarlot potpisa vilijamsa, mislio sam da može da nađe negde bolje pare

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

mahinmi, jbt... boban je 12 puta bolji igrac od njega. bobanu je najpametnije da juri tim u kojem ce imati barem 20 minuta po mecu, pa makar dobio jednogodisnji ugovor. kad pokaze sta moze, nece ni 15 milki po sezoni biti nedostizno.

Link to comment

zapravo 45,6%. i peti je najbolji od 69 centara koji su odigrali bar 50 meceva prosle sezone.

:lolol:

 

e moj dansvere, posle se čudiš što ti forumski kredibilitet teži nuli...

Link to comment

Ajversonov podatak se odnosi na plejof, Timijev na regularnu sezonu. Eye test i statistika kazu da je najveci Bobijev problem u ligi odbrana pika. 

 

Nego, KD najkasnije sutra zavrsava agoniju proces i objavljuje sta ce dalje. Sve osim 1+1 u OKC bi bilo bezveze.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

:lolol:

 

e moj dansvere, posle se čudiš što ti forumski kredibilitet teži nuli...

 

a što ti misliš da je timijev podatak tačniji od mog podatka?

 

uostalom nije moj podatak, nego louov

 

A breakdown anywhere, by any of his teammates, sends the game into a sort of drive-and-kick frenzy that unfolds too quickly for Marjanovic. Opponents shot 62.5 percent on shots at the rim when he was nearby, a hideous number for a big man, in part because offenses attack the rim after they've busted a defense -- the sort of jailbreak Marjanovic isn't fast enough to snuff. He can be a weapon if the walls hold. He can't repair damage.

 

a što se forumskog kredibiliteta tiče ništa smešnije u životu nisam čuo, ču forumski kredibilitet i ču da treba o kredibilitetu nešto da pričam sa tobom koji kažeš da je boban 12x bolji igrač od mahinmija. kojim podatkom to potkrepljuješ?

Link to comment

Inače su Netsi potpisali offer sheet sa Tajlerom Džonsonom 4 godine 50 miliona jebotebog. Taj ugovor je kao i Bobanov. Arenas rule, treća i četvrta godina skoro po 20 miliona, za početak po 5

Link to comment

Ajversonov podatak se odnosi na plejof, Timijev na regularnu sezonu. Eye test i statistika kazu da je najveci Bobijev problem u ligi odbrana pika. 

 

Nego, KD najkasnije sutra zavrsava agoniju proces i objavljuje sta ce dalje. Sve osim 1+1 u OKC bi bilo bezveze.

misliš na ona 42 minuta u pley off-u?

 

budimo ozbiljni, dansver je odmah poleteo jer je boban na nesreću u jednom delu karijere igrao za zvezdu. iz sličnog razloga je on ode kritikovao i tea (koji čak nije ni igrao za zvezdu, samo se deklarisao kao navijač).

 

a boban je za mahinmija džabar lično. potkrepljujem to sa 35 godina intezivnog gledanja košarke. 

Link to comment

misliš na ona 42 minuta u pley off-u?

 

budimo ozbiljni, dansver je odmah poleteo jer je boban na nesreću u jednom delu karijere igrao za zvezdu. iz sličnog razloga je on ode kritikovao i tea (koji čak nije ni igrao za zvezdu, samo se deklarisao kao navijač).

 

a boban je za mahinmija džabar lično. potkrepljujem to sa 35 godina intezivnog gledanja košarke. 

 

:lolol: :lolol: :isuse: :isuse: :isuse:

 

pa ja sam ovde napisao brdo pohvalnih postova o marjanoviću, navijao za njega cele sezone

 

problem je obrnute prirode, vi ne možete da prihvatite kritiku nijednog igrača bivšeg igrača ili bilo čega što je imalo veze ili ima veze sa zvezdom

 

niko ne može da kaže da teodosić je loš igrač, ja sam samo govorio da je pička jer se nikad nije oprobao u nba i imao je tendenciju da nestane na fajnal forovima EL što je činjenica, ali stvarno ne bih o tome opet.

 

35 godina košarke je naravno vrhunski podatak

 

a izvinjavam se što sam pogrešio za bobana, čitao sam loua koji je verovatno najbolji nba novinar tamo i on je tako napisao, on se zajebao jer je podatak zaista iz plejofa. a ne možeš da negiraš podatak iz plejofa jer je kao malo minuta a da računaš regularnu sezonu gde je gro minuta iz garbage time-a

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...