Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo vecera ili i nesto vise, tipa, lagani peting ^_^
 
Former Post basketball writer Peter Vecsey, on WFAN, said Anthony and Durant were at a dinner together Friday.
 
U drugim vestima, Bullsi nude i Gibsona zainteresovanim ekipama
Link to comment

DeMarcus Cousins explains his tweet on Draft night: "Bad timing," he said. "It sounds ridiculous, but I was in a hot sculpting class."

Link to comment

Valjda ce zadrzati Jimmya :)
i Mirotu

Navodno su sve one price o njegovom (Jimmyevom) trejdu samo glasine

Ne dopada mi se Hoiberg kao trener.
Ekipa nema identitet, ne zna se ko su i sta su.
Ono pre, sa Tibsom, bar se znalo, ekipa krlja odbranu, bije, i iz te odbrane proizilazi napad.
U ofanzivi se centar stavljao oko penala, primao loptu i odatle je distribuirao dalje. A gde ces bolje centre za to od Noe i Gasola. Cut odradi Jimmy i eto zicera. Dopadalo mi se i kada su 2 na 2 radili Noah i Belinelli, fino je prolazilo.
Radile su se i neke druge akcijice, generalno je bilo uvek poradjanje kosa, ali je nekako islo zbog te defanzive koja je bila zastitni znak.

Sad.. niti odbrana niti napad. 
Cini mi se da je tokom sezone neko ovde kacio sliku gde su na grafiku prikazani sutevi ekipa, po kojem su Bullsi uzimali ubedljivo (u proseku) najdalje suteve, sa naravno mizernom realizacijom, jer ​nije kao da imaju dobre prangijase pa da mogu to da rade...
A ako se ne varam, ove sezone su bili i katastrofalni u gradjenju svog kosa i dozvoljavali su protivnicima dosta off skokova. Moguce je da su bili i medju najgorim ekipama po toj statistici

Link to comment

kako ce neko da preplati Nou... A vidim Niksi su prvi favoriti, kel srprajz.

 

Ne bih voleo da Durantula zavrsi u GSW-u ili SAS-u.

 

Dario Saric ce verovatno ove sezone u NBA.

Link to comment

najvise bih voleo da durant ostane u okc i da dovedu horforda. sas da dovede conleya a gsw da zameni barnesa sa batumom. 

 

kad pocinje ludnica po nasem vremenu? 6 ujutru?

Edited by 189-
Link to comment

aha. biće neki stream sa wojom na yahoo oko pola 12 et

 

mislim da bi horford poludeo pored vestbruka al dobar bi to potez bio. morao bi neko da pokupi kantera onda.

 

a kažu da su voriorsi u fazonu durent ili ništa. tj da ostali malo jači ugovori ih ne zanimaju tipa batumovog.

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...