Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

u jbg nisam video povredu. sta se desilo

presekla ga donja ledja...bolne grimase pravio jer je insistirao da ostane u igri...I trudio se ali ne vredi, vidno su mu usporeni i ograniceni pokreti

Link to comment

 

jedina nada za gsw je da lebron nece ovako igrati i u trecoj uzastopnoj. cavsi imaju i srece sto izmedju utakmica ima dva dana pauze pa se mogu regenerisati.

 

Jedina nada za Klivlend je da Lebron ponovi ovo. I sinoc bi izgubili i pored 20 poena fore da u kljucnom periodu nije ubacio nekoliko suteva koje cesce promasuje nego sto pogadja.

Link to comment

Jedina nada za Klivlend je da Lebron ponovi ovo. I sinoc bi izgubili i pored 20 poena fore da u kljucnom periodu nije ubacio nekoliko suteva koje cesce promasuje nego sto pogadja.

+1 

pre će biti tako

Link to comment

valjda ce biti iguodala ok. bez njega ce biti bas tesko.

 

jr ti malo potcenjujes ovaj cleveland, ili mozda bolje reci precenjujes gsw. s obzirom na kako igraju warriorsi. mada to ne mora znaciti da nisi u pravu za gm 7.

Link to comment

to ne znam, ali znam da sam negde cuo da nijedan tim nije okrenuo sa 3-1 na 3-4 u velikom finalu. U 32 pokusaja, cini mi se.

Link to comment

Isto mislim da nemaju sanse. Dovoljno je da Kleju 7-8 minuta u trecoj cetvrtini ulazi onaj njegov ludacki sut i slomice ih. Pogledati pod 6. utakmica protiv Oklahome. 

Edited by Mos
Link to comment

odakle takva uverenost? navijam za GSW, ali strepnja je dublja od nade...Cle ima momentum, LBJ nabacio samopouzdanje, ako ga Uncle Drew isprati (a nije da nema kvalitet da zatrpa kos protivnika) eto problema za GSW...generalno ono sto mi ide na kurac jeste brzopletost u napadu i nepromisljenost GSW kada gube i ne ide sve kao podmazano...deluju kao indijanci neorganizovani...mada, da ne preterujem, ima dosta i do toga sto Cle zna da poprilicno utegne odbranu

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...