Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

neverovatno koliko malo samopouzdanja ima ekipa koja brani titulu i koja je imala 73-9.

 

okc je favorit u sestoj, bez dileme.

+1

 

Ne deluje da je Golden State povratio samopuzdanje u ovoj utakmici. Verujem da je blizi jos jedan blowout nego brejk u 6. tekmi. Ako Warriorsi izvuku ovo, to bi bila najveca stvar koju su napravili.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije nikad ni bilo. dečko je odvratan, mislim da odvratnijeg igrača trenutno u ligi nema. ogadio mi je ekipu koju gotivim 20 godina.

Link to comment

ni neće. ugaziće ih u šestoj. i sinoć su bili prilično opušteni na kraju. znaju šta rade, za razliku od debila koji su se totalno pogubili. razočarao me kerr, da ovako ispusti kontrolu u odsudnom trenutku - ekipa je brutalno nedisciplinovana za ovaj nivo košarke.

Link to comment

Pozabavice se on sam s tim kad navuce reputaciju prljavog igraca, pa ga sudije budu pomno pratile i svaku sumnjivu situaciju svirale protiv njega. Niko iz vrha se nece baviti direktno time, osim pojasnjenja pravila itsl. Sve ce ici svojim ustaljenim tokom.

Link to comment

Pozabavice se on sam s tim kad navuce reputaciju prljavog igraca, pa ga sudije budu pomno pratile i svaku sumnjivu situaciju svirale protiv njega. Niko iz vrha se nece baviti direktno time, osim pojasnjenja pravila itsl. Sve ce ici svojim ustaljenim tokom.

hoces reci da on nema vec tu reputaciju? coveku prolazi sve i svasta cele sezone, mislim da jordan nije bio toliko zasticen od sudija i lige. potpuno bizarno.

Link to comment

Sta radi leva ruka Livingstona?

dobro, nije baš da ga je za jaja uhvatio.

 

adams je tvrd igrač, na ivici prljavog, bije ali i njega biju, ali barem ćuti i nema potrebu da kenja svakog trenutka kad otvori usta. 

Link to comment

To treba da bude opravdanje?

 

I h8 f*ckin' Tapatalk >.

nije i ne treba.

 

smešno je, međutim, da ti to primećuješ, budući da si ovu situaciju iskoristio kao opravdanje za greenovo iživljavanje :)

Edited by ikar
Link to comment

Gde sam to koristio za opravdanje? O.o

 

Pa ja sam medju prvima napisao da treba da bude kaznjen za ono, pa su neki rekli da ne noze zbog ovoga ili onoga i kako ja to zamisljam da bude kaznjen kad su sudije presudile 'vako ili 'nako

 

Samo sam pitao sta mislite o ovome jer se vodi rasprava na nekim forumima a ovde je proslo nezapazeno

 

I h8 f*ckin' Tapatalk >.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...