Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

CLE 55 skokova, ATL 28, surovo

Bravo, Spurs! Westbrook fantastican atleta, ali nece OKC predaleko sa ovolikim njegovim divljanjem.

Kawhi - The Swiss Army Knife, maestralan

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

Durant i Vestbruk usrali, kese mlitave. Golden Stejt ce se popisati po Spursima u finalu Zapada ali ce finale sa Lebronom biti pakleno, sudeci po trenutnoj formi. Nesto je komentator na prvom mecu sinoc pomenuo da je Klivlend zabio 60+ trojki u ovoj seriji do sad, u tri jebena meca. To su nestvarne cifre, ako se ja nesto nisam zajebao jer nisam bas pazljivo slusao.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Link to comment

gledao utakmicu. prvo poluvreme noćas, drugo jutros.

 

ono što wes igra... ne postoji reč koja bi to adekvatno opisala. kd, ako je pametan, da diže sidro i beži glavom bez obzira na leto. ekipa koja ima onakvu volinu nikad ništa neće osvojiti. neverovatne fizikalije i minimalna inteligencija. bizarno.

Link to comment

Svejedno bi mogao da bezi, i to na istok. Protiv (ovakvih) Golden Stejta i San Antonija nema sta da trazi bez dobre pratece pomoci, koju trenutno nema i verovatno nece ni imati. Mozda bi i liga mogla da pogura njegov prelazak na istok, balansiranje konferencija i novi superduel, izmedju njega i Lebrona. Recimo prelaskom u Majami :D posebno ako Bos bude morao da prekine karijeru.

 

Druga opcija je da pogura trejd Vestbruka, ali nekako mi ne deluje takav tip, pre ce pobeci nego praviti rsum.

Link to comment

Durant i Vestbruk usrali, kese mlitave. Golden Stejt ce se popisati po Spursima u finalu Zapada ali ce finale sa Lebronom biti pakleno, sudeci po trenutnoj formi. Nesto je komentator na prvom mecu sinoc pomenuo da je Klivlend zabio 60+ trojki u ovoj seriji do sad, u tri jebena meca. To su nestvarne cifre, ako se ja nesto nisam zajebao jer nisam bas pazljivo slusao.

 

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Mnogo su ocajni timovi na istoku da bi uzeli ovo sto igra Klivlend za merilo ... jeste da igraju mnogo bolje nego cele sezone (Lebron mnogo manje davi loptu) ali nisam siguran da je dovoljno za GS ili SA

Link to comment

Naravno, ali Atlanta nije neka totalno krs ekipa, ima tu odredjenog kvaliteta ipak, a recimo i taj Detroit kojeg su pocistili lagano u prvoj rundi je jaci od ovakvog osakacenog Memfisa kojeg su Spursi izbacili. Sta znam, deluju mi mocno Lebron i kompanija, dovoljno da igraju egal sa bilo kim a realno je da ce to biti Karijeva ekipica. U svakom slucaju, navijacu za njih jer su mi manje iritantni od svih ovih najjacih ekipa sa Zapada.

Link to comment

Previše je divljao Vestbruk sinoć, ali loše su i otvorili utakmicu. U prvom poluvremenu su imali period od 6 minuta bez koša.

Link to comment

Atlanta nije krs, ona je ispod krsa. Simpaticni su kao underdogs i to sve, ali na zapadu bi se udarali u dupe ako uzmu pobedu u prvoj rundi.

Glede Duranta, ja i dalje ne kontam kako neko realno gledano moze da ima hype oko njega i da izistinski ocekuje da lik uzme titulu. Buduci Malone, samo da se ponada da ga povreda u penzionerskim danima ne spreci da uzme titulu na konto platice i nekog superteama. Najbolja je ta teorija u fazonu, RW previse divlja da bi se Durant video, kao da je Pipen mogao da divlja pored Jordana u 5, ili da je Shaq rekao, nisam uzeo 5 titula u LA jer je Kobica divljao.

Ako si zaista rodjeni lider, prelomices tog jednog RW i nauciti ga da igra za tebe, ako je ovaj jednostavno zilaviji od tebe onda se skloni u stranu i prepusti mu ekipu ili se samotrejduj trazeci ''pomocno osoblje''. Pritom je u jednoj od ekipa sa najvise talenta, koje on i onaj manijak nikako ne mogu da uklope u bilo kakav timski koncept.

Link to comment

pa sta treba da radi, da ga tuce?

 

malocas sam procitao da je 21 njegov sut (od 31) bio u napadima u kojima niko drugi osim njega nije pipnuo loptu. bolid.

Link to comment

cak i tako su bili na loptu dve od pobede, opasno su nadmocni vestbruk i durant 1 na 1

SA uopste ne deluje ubedljivo za sada ... tesko da ce da izbace GS ovakvi

Istok je patetican, sem Klivlenda tu nema ekipe koja ima neku ideju, Detroit je bar pokazao neki karakter protiv Klivlenda iako nemaju preterani kvalitet, Atlanta ko pickice, prilicno negledljiv plejof na istoku ... eventualno jadni Toronto zanimljivo da se pogleda mucenje dva "all star" igraca

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...