Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma ostace u OKC jos jednu sezonu. Ako ne uzme titulu pali odatle.

Nije Duratnula taj tip koji ce otici u Warriorse i trpeti kritiku javnosti da je isao linijom manjeg otpora.

 

Inace, ako se odluci za GSW navijacu i da potpisu Gasola na vet minimum. Makar da gledamo segsi basket kad vec nece biti neizvesan.

Link to comment

Nije mi jasno ovo oko javnosti,svi to spominju,pa sta trpi LBJ sve ove godine,posebno posle onog epskog lozenja na predstavljanju u Majamiju,pa fejla protiv Dalasa

Link to comment

Lebron je borac, Durantula nema muda za to. Nije taj tip osobe. Mislim, to je moje misljenje, ima priliku brzo da me razuveri.

Link to comment

haha

pre par godina je bio picka i kukavica, a sad ispade veliki borac :D

mislim nemam nista protiv brona, veliki igrac, ali smesno kako se ljudima okrece svest posle samo jednog uspeha/neuspeha

Link to comment

 

 

 

Nesnosan je naduvenko. Najjace je bilo kad je zajedno sa onim drugim puvadzijom kenjao kako je mislio da Donovan ne ume da vodi ekipu i kako je tek u pljeofu shvatio da to mozda ipak nije tako.

 

Elhasan je najgori. Skontao je da je pametniji od ostalih debila sa ESPN-a tipa Brusarda i nesnosno smara

Link to comment

haha

pre par godina je bio picka i kukavica, a sad ispade veliki borac :D

mislim nemam nista protiv brona, veliki igrac, ali smesno kako se ljudima okrece svest posle samo jednog uspeha/neuspeha

ma ne govorim uopste o kosarkaskim uspesima i kvalitetima, vec o necem drugom. Lebron je od srednjoskolskih dana predstavljen kao novi Jordan, prati se svaki njegov korak, ogromne pare i slavu je osetio  pre nego sto je dosao u NBA, hejtovan je od samog starta...  Sa svim se tim on borio i naucio da hendluje.

Durant nikada nije bio u toj situaciji.

Link to comment

Matt Barnes 12/2 u Kingsima. Dobra posao Divca.

 

 

Mavsi potpisali Derona 10/1 i Powella 37/4.  Drago mi je zbog Powella.

Link to comment

mozda Barnesa ove sezone? Wade, Dirk, Lebron jos uvek nisu potpisali ali kod njih im sanse da ih potpisu teze nuli.

 

Sledece sezone ce imati pun kurac igraca da biraju, ali isto tako i Russ ce moci da ih napusti

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...