Jump to content
IGNORED

NBA 2015/2016


theanswer

  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nadam se da GS dobija jer bi bilo epski pratiti meltdown Lebrona i insajderske izveštaje ovog leta, živo me interesuje ko će biti scapegoat, verovatno Love. 

 

Sa druge strane, GS je nekako previše puta ovog plejofa odlučio da se ne pojavi na utakmici.

 

Kažu da ne možeš da biraš protiv najboljeg igrača u eliminacionoj utakmici, ali je GS jednostavno bolji tim od Klivlenda, cele sezone je bio bolji tim i bio je bolji tim i u ovom finalu po meni i večeras će da dokažu još jednom da su bolji tim.

 

Festus startuje za GS.

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Have_Fun

    587

  • 189-

    410

  • theanswer

    277

  • J.R. Cash

    203

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadam si da si nabavio kvalitetnu sveću, jer ako omaneš u prognozi, harper će te progoniti po svim topicima.

 

Ja sam već omanuo u sve 3 prognoze gore na pollu mada je jedna bila navijačka.

 

A on prati samo Mekela a njega nema ovde. Cheap shot :)

Link to comment

ne znam za koga da navijam. GSW mi je puno drazi kao tim, Splash Brothersi su mi gotivci, a sa druge strane LBJ je zasluzio nakon ovakvih monstruoznih partija da se okiti prstenom.

Ipak, GSW. Ne bih voleo da Lue uzme prsten, podseca me na nekog megatrend trenera. Samo sipa frazu za frazom.

 

Mislim da smo zasluzili jednu neizvesnu utakmicu.

Link to comment

ali koliko mi idu na kurac sve te nebitnosti kojima se ljudi bave, zagrevanje sa dve lopte, šut iz tunela, dolazak igrača u kojekakvim kurcima itd.

 

barns i dalje u zoni sumraka iako je ubacio prvi šut, kako jedna serija utiče na karijeru.

Link to comment

Ne moze ovo Klivlend dobiti, protiv suta nema leba. Uzimaju splash ljigavci, nazalost.

 

odbrana klivlenda je bila prilično loša, dosta otvorenih šuteva za gs iz nekih kretnji koje ne bi smele da prolaze u sedmoj utakmici serije

Link to comment

odbrana klivlenda je bila prilično loša, dosta otvorenih šuteva za gs iz nekih kretnji koje ne bi smele da prolaze u sedmoj utakmici serije

 

Pa to, a sa druge strane oni vola ne mogu da ubodu spolja, 0/7 za sad. Egal za sad ali nece ovo izaci na dobro kad ova dvojica podivljaju, a hoce kad tad.

Edited by Zli Gli
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...