September 13, 201510 yr Veljo, idi snimaj kazan i Renea u pregačici. Dramaturški je gotivnije. :DNema prostora za tu dramatiku bojim se...Bolje da ne smetam da na vreme završi...
September 13, 201510 yr U ovakvima se kod nas tope cvarci... srecan vam rad..i opusti ruku kad sipas vegetu i biber
September 13, 201510 yr Kaze renne da u 12 stizu, a ja vec dosao...nesto sam umislio da je u 11:30 :(
Create an account or sign in to comment