Jump to content
IGNORED

supppa


PlusJedan®

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    52

  • PlusJedan®

    30

  • MayDay

    25

  • Tale

    21

Top Posters In This Topic

meni je ovo prvi put u takvim situacijama i zadivljujuće koliko su , ajd da kažem, ispravni/pošteni/fer (ne znam koju drugu reč da upotrebim). poredim to sa manifestacijama kada se kod nas nešto deli, tipa one velike ćesnice ili čak i sadnica.

prvo, odmah su stali u red, bez guranja, obilaženja. uzima se parče-dva hleba, ne grabi se sve što može ... a onda, sede neki muškarci ~35 godina tamo kod česme i kažu "ima onih kojima je to potrebnije nego nama, neka oni jedu". ono što nisu znali je da su izvesni carevi skuvali milion onih posuda supe i da je bilo za sve .

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Osim što su skromni i znaju za red, neki od njih su zagledali paketiće da ne bi uzeli ono što im ne treba.

 

Drugi su, opet, neki višak vraćali nama nazad pa smo to opet delili.

 

Imam utisak da su, što se paketića tiče, najtraženiji bili lady, baby, BIC i, van svake konkurencije - banane.

 

Sent from my ST23i using Tapatalk

Link to comment

Izuzetno fer ponašanje. Ljudi su stali u red, i uzimali po jedno parče hleba, kažu, dosta je, neka ima za sve.

Došle su neke devojčice koje su tražile 7 komada, jer su, kažu, zadužene za celu porodicu, onw ih hrane.

Prišao mi je jedan čovek sa malom bebom i zagrlio me i kazao "hvala ti prijatelju moj"

Jedan dečko se oduševio, kaže konačno može da se obrije, mrzi da nosi bradu :)

Imali smo pomoć policijey tj oni su bili na stend baju, ako se nesto desi.

Hvala i njima na izuzetnoj korektnosti

Link to comment

Možda će zvučati patetično no čast mi što ovo parče interneta i slobodno vreme delim s vama.

+1

nadam se da im je ovo bar malo pomoglo da se ponovo osete kao ljudi među ljudima.

svaka čast, forumaši.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...