January 6Jan 6 :DKod mene se jutros, tokom razbuđivanja i spremanja doručka, više puta okretala jedna simpatična pesma od Arsena i Punog kufera.Na tvom balkonu u ranu zoru,dok prvi bus ide za grad,ja ne čujem vijesti, ljude na cesti,to valjda znači biti mlad.Ti čistiš lice, deru se ptice ,voda se grije za moj Nescafei sve u stanu liči na tvoju mamui njenu mladost odranije.Ti pereš kosu, pjena na nosu,ja puštam muziku sa linije,čekam te dugo, dišem polako,nikad ne žurim, to je finije.Onda me gledaš, kraj mene sjedaš,smiješ se blago, pitaš što mi je.Na tvom balkonu u ranu zorulak sam kao pero i dobro mi je. Edited January 6Jan 6 by Klara
January 6Jan 6 volim tu pesmu, jedno vreme sam je baš često slušao.vrteo sam do besomučnosti u kolima dvd sa svim arsenovim pesmama i tako sam je i čuo.
Create an account or sign in to comment