December 16, 2025Dec 16 Laboratorija zvuka...Volim njihovu ''Zaboravljenu dragu'', ima nostalgičnu atmosferu i podseća me na noćne vožnje...otkrila mi je drugarica metalac :D pre dvadesetak godina...presnimila je na kasetu, zajedno sa ostalim laganim pesmama koje je želela da čujem i poklonila mi. <3Ta pesma i ''Kad se svetla ugase'' od Negativa (sa iste kasete) su mi baš posebno drage. Edited December 16, 2025Dec 16 by Klara
December 16, 2025Dec 16 4 hours ago, Klara said:Laboratorija zvuka...Ova je iz istoimenog filma (Još ovaj put), dosta je težak, ima pečat tog vremena, baš me udario kad sam ga gledao... A i glavni lik se zove...Braća Vranešević su apsolutni muzički genijalci.
Create an account or sign in to comment