June 26, 2025Jun 26 @barfly , dobila sam čokoladne praline, neke sa srcem od bele trešnje, neke sa španskom višnjom...samo ti nastavi da mi bacaš vračke, lasice. 🫥
June 26, 2025Jun 26 @Klara baš volim što ti se opet smrklo usred bela dana, jer si opet sama pojela sve praline. Meni već treći put ove nedelje, pada mrak na oči od dva pohotna primerka, koji kreću da se žvalave, kako kroče u pun bus. Dok prave pauzu, da ona malo udahne, on joj srče znoj sa čela. Naravno da uvek moraju da stanu - tačno ispred mene. Edited June 26, 2025Jun 26 by barfly
June 26, 2025Jun 26 49 minutes ago, barfly said:baš volim Došla sam dovde i odmah u glavi kreće ''Baš volim što ti je lepo'' (Margita je mrtva). 51 minutes ago, barfly said:što ti se opet smrklo usred bela dana, jer si opet sama pojela sve pralineNisaaaam sve smazala , čuvam da podelim. 55 minutes ago, barfly said:Meni već treći put ove nedelje, pada mrak na oči od dva pohotna primerka, koji kreću da se žvalave, kako kroče u pun bus.Možda si to sreo mene, qq!
Create an account or sign in to comment