Jump to content
IGNORED

US Open 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    201

  • Timmy

    96

  • 189-

    68

  • dùda

    53

Top Posters In This Topic

ova publika mi toliko ide na kurac da je to neobjasnjivo

 

 

 

RF covered 653 meters in that 1st set. That's about half of what he'd been averaging...per match at this US Open.

Edited by 189-
Link to comment

Ovaj mec ima vecu tezinu nego sto je samo grand slam finale. Donosi i mnogo na vecnoj listi osvajaca GS titula. Ako Roger danas dobije odlazi na 18, cak 9 vise od Novaka i mislim da su sanse da ga Novak stigne jaaako male, da ne kazem da ni nema sansi za tako nesto... Ali ako Novak dobije, prilazi na 7 razlike sto ipak deluje dostizno. Siguran sam da su i njih dvojica o tome razmisljaju i da im dodatno nije svejedno... Ja ziv nisam, ali gledacu naravno. Psihicki se priprema za moguci poraz, ali verujem da ce Novak laganije nego sto iko misli. Cak cu da se dodatno kladim na Novaka (na pocetku sam se kladio da osvaja)

Novak moze i verovatno ce da uzme jos nekoliko a da li ce da ga stigne - tesko. Uvek ce naleteti na nekog bolida kao sto je vec naleteo na Nisikorija, Vavrinku i tako... Nek uzme 15 komada - dobro je... i H2H da popravi... I broj nedelja na prvom mestu da mu uzme (Lignjoslavu)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...