Jump to content
IGNORED

US Open 2015


renne

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Max Morlock

    201

  • Timmy

    96

  • 189-

    68

  • dùda

    53

Top Posters In This Topic

Realno igra na ovom turniru mu je bulja,ništa ne zavisi od njega.Čeka grešku protivnika udarci impotentni,ako ne pogodi servis viner uglavnom gubi poen.Gubi većinu razmena.Navijam za njega ali se plašim da je vreme za pakovanje.

Link to comment

Jeste novak imao onaj cudan period u drugom setu, ali uopste nije toliko lose igrao koliko je bautista bio dobar. podsetio me na nisikorija u formi, odlicno kretanje i sjajan forhend.

Link to comment

Realno igra na ovom turniru mu je bulja,ništa ne zavisi od njega.Čeka grešku protivnika udarci impotentni,ako ne pogodi servis viner uglavnom gubi poen.Gubi većinu razmena.Navijam za njega ali se plašim da je vreme za pakovanje.

Vreme je da dečko batali tenis, realno. Samo bez veze blamira sebe i svoje navijače.

Link to comment

PPP at its best :-)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

+1

 

pogledao topik pre nego što sam video rezultat i prva reakcija je bila, gle dobi ga. slepac.

:lolol:

Link to comment

Jeste novak imao onaj cudan period u drugom setu, ali uopste nije toliko lose igrao koliko je bautista bio dobar. podsetio me na nisikorija u formi, odlicno kretanje i sjajan forhend.

Naravno da nije loše odigrao, mlati onaj general. Bautista je čistio linije onoliko.

 

I dobro je što se Novak malo mučio. Da ostane u formi, A umoriti se neće jer ima samo 3 meča da odigra u celih 7 dana. Taman da do Feda dodje odmoran i da ga tu opegla.

Link to comment

Po ko zna koji put se pokazuje da je Novakov najveći neprijatelj sam  Novak. Jeste da je Bautista Agut imao svoje momente, ali ne zato što je ih je sjajnom taktikom i pripremom ostvario, već što mu ih je skoro 85% Novak poklonio. Skoro svi vineri Bautiste Aguta koje je dobio iz forhenda su Novakov poklon, jer je magarac uoprno gađao na forhend iako je svima , pa i Novaku bilo očigledno da ih ovaj samo smešta tamo gde treba. Zatim zajebavanje na najopasniji rezultat 5:2 u četvrtom setu, ko da je tako namerno odigrao da održi tenziju i potvrdi pravilo da nje u stanju da ljudski odservira za meč. I da, lob ostaje nerešiva misterija. Samo jedan dobar u meču. Drop šot sa osnovne linije , ne znam šta da kažem. 

 

Sve u svemu, finale je zagarantovano  :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...