Jump to content
IGNORED

Bundes Liga 15/16


John Coltrane

Recommended Posts

propali su cetvoromesecni pregovori izmedju mkhtaryana i bvb oko produzenja ugovora, izjavio je watzke veceras. arsenal, celzi ili utd se pominju kao sledeci klub

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Strahan

    482

  • John Coltrane

    245

  • MiddleClass

    107

  • Nemanja Posrbica

    72

propali su cetvoromesecni pregovori izmedju mkhtaryana i bvb oko produzenja ugovora, izjavio je watzke veceras. arsenal, celzi ili utd se pominju kao sledeci klub

Arsenaldzije kazu da je Armenac nas™ jer je Mkhytarianova sestra zapratila Arsenal na LinkedINu. :D A i 2009.godine je rekao da bi volio igrati za Arsenal i Wengera zbog napadackog fudbala. Valjda se nece sokirati kad dodje i vidi da nema Fabregasa, Van Persieja, Arshavina i Nasrija.

Link to comment

izgleda je benatia na izlaznim vratima, verovatno juve, otvara se mesto za stopera. kulibali iz napolija je meta

bayern je dozvolio da costa igra za brazil na oi

Link to comment

Arsenaldzije kazu da je Armenac nas™ jer je Mkhytarianova sestra zapratila Arsenal na LinkedINu. :D A i 2009.godine je rekao da bi volio igrati za Arsenal i Wengera zbog napadackog fudbala. Valjda se nece sokirati kad dodje i vidi da nema Fabregasa, Van Persieja, Arshavina i Nasrija.

raiola za danasnji bild kaze da imaju ponudu od utd-a i da igrac zeli da ide tamo

bvb trazi vise od 24m koliko nudi utd

Link to comment

mainz pazario golmana lorijena lossl-a. odlican golman inace, bice prvi izbor ne sumnjam

 

hsv poslao ponude vfb za kostica i baumgartla. ne mislim da bi ovo bila dobra opcija po kostica

Link to comment

bild javlja da ce sane sledece nedelje obavestiti s04 gde nastavlja karijeru. city i bayern su u igri. voleo bih da gresim ali mi se cini da ga bayern ne zeli, deluju mi nezaiteresovano

Link to comment

u toku zreb za 1.kolo dfb pokala

 

 

Eintracht Trier vs BVB

 

Dynamo Dresden vs RB Leipzig - ovo moze da bude interesantno

 

Hauenstein vs. Elita

 

Carls Heinz Jena vs. Rekordmeister

 

Villingen vs S04

 

Assel vs BMG

 

Utakmice se igraju u periodu 19-22.avgust

Edited by Ugo
Link to comment

Nije li Kostic vec manje vise zavrsio sa Valensijom?

 

 

i ja mislio da je Kostić gotov u Valensiji.

Сад помињу и Саутемптон.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...