Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Bundes Liga 15/16

Featured Replies

  • Author

I sad cist penal za Elitu™ ne svira.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Replies 1.5k
  • Views 86.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

vise se desilo u ove 3 minuta od prekida nego u 70 prije toga. a ja se ponadah da ce prekinut', 3+ sam igra'...

Jako navlacenje za bvb

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

5,8 m :)

 

 

Meni ovo nije zanemarljivo, ali da je bilo u korist Elite ne bih se bunio. :D

  • Author

Mehmedi jos u polju hvata loptu rukama, koja bi izasla napolje, i ne dobija zuti.

Bolje da se sudija nije ni vracao.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pa prljaviji ste od schalkea postali:)...

Bolno je gledati Chicharita, jebem ti ligu gde se on nadavao golova... :fantom:

Pa jebote...

  • Author

Sudija nije istrpeo ni celih 3min nadoknade :rolf:

 

Steta sto je ostalo 0:1, BVB nije zasluzio pobedu. Ostaje sibanje sa VfL, BMG, Sh04, pa mozda i Hertom, za mesto broj 3 i 4.

Mislim da, pored dans izostanka Desetke Hakana, Elita™ nema dovoljno dobre bekove. I Vendel i Jedvaj su jos neiskusne junose, a pogotovu u 4-4-2 classic formaciji oni ne prave nikakvu razliku.

Steta sto je Čiča promasio bod...

zasluzeno, rutinski, plitak potok :fantom:

I dalje ne razumem zašto Lever toliko insistira na 4-4-2. Imam utisak da bi igrali daleko raznovrsnije sa pojačanim veznim redom.

  • Author

Pa Larsa Bendera nema dugo zbog povrede, a od odlaska Rolfsa, G.Kastra, Rajnarca, pa i Emre Cana i Heglera, niko se nije bas nametnuo u "centrali"-Ramaljo iz RBSalzburga igra na kascicu, a Kramer mislim da je imao bolju sezonu prole godine u BMG. Jos jedno pojacanje u vezi, Cileanac Aranguiz je takodje povredjen skoro od pocetka.

Smit radi dobar posao i nesto slicno Simeoneu igra tvrdo sa dosta golova iz prekida ili kontri. Ponavljam Chalhanoglu je vise od pola ove ekipe.

vise se desilo u ove 3 minuta od prekida nego u 70 prije toga.

+1

 

и Швабе знају да направе циркус

Upitno ko brani za wfl danas, bild pise da su oba golmana definitivno aut. Jos 9 igraca im nije treniralo ovih dana zbog povreda ili bolesti.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.