Jump to content
IGNORED

Igre na sreću i njihovo nameštanje (ovde je, nije, ovde je)


Frank Pembleton

Recommended Posts

jedina mogućnost da se loto namesti je da kuglica broja(ili više)koji je najčešće odigran bude teža od ostalih 

 

Ne razumi me pogrešno - ali kako ti to možeš da znaš? Ako neko namešta igru tešku milione eura, stvarno misliš da je jedini način za to nešto što pada na pamet svakom laiku? 

 

Ko zna kakve varijante postoje, i kakvi načini da se nešto izmanipuliše ako se u to uloži vreme novac i jaka želja. 

Link to comment
  • Replies 460
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    28

  • rajka

    28

  • Skyhighatrist

    25

  • JozoMujica

    23

@beowl

snimili su prvo izvlačenje, posle listić sa već izvučenim brojevima dali montenigersu

 

bila neka drama svojevremeno sa lazom ristovskim, draganom nikolić i vojom brajović gde ova dvojica lazi podmeću listić sa kombinacijom iz nekog od prošlih kola. puštaju sa vhs-a ovaj posle daje otkaz, razvodi se i mislim da se na kraju samoubio

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Kako su onda odradili ono lažno izvlačenje na Pinku? Izvukli su tačno onih 7 brojeva koji su im trebali za šaljenje™.

Nisam gledao to, ali znam za slucaj da dobitniku daju listic sa brojevima iz nekog proslog izvlacenja (npr. budici dobitnik nema svoju kombinaciju koju zna napamet), dakle popunjeni brojevi i puste to staro izvlacenje pa bude sedmice.

Link to comment

Ima jedna mnogo dobra tv drama sa snimanjem loto izvlacenja. Ne mogu da se setim imena al znam da igraju Laza Ristovski, Dragan Nikolic i Voja Brajovic.

 

Nameste laznu sedmicu jednom od njih i onda ne stignu da mu kazu da je sve bila zajebancija a ovaj ode i totalno izvrne zivot naglavacke.

 

edit:

 

https://www.youtube.com/watch?v=TKUdtrw4XNk

 

preporuka

Edited by katamaran
Link to comment

... je 50% od svih uplata svakih tri dana, jerbo su izvlačenja dva puta nedeljno...

To je cca 500k eura nedeljno, nameštali ne nameštali.

Da, ali to je zvanicno, racun, budzet.

 

Ali gde sam ja tu??? Se pitaju. Sto rece covek gde su pare tu je i malverzacija. Pricamo o privatnim interesima ljudi koji rade izmedju ostalog i za platu.

Link to comment

Nisam gledao to, ali znam za slucaj da dobitniku daju listic sa brojevima iz nekog proslog izvlacenja (npr. budici dobitnik nema svoju kombinaciju koju zna napamet), dakle popunjeni brojevi i puste to staro izvlacenje pa bude sedmice.

 

Aha, onda izvlačenje kao takvo nije namešteno. My bad.

Link to comment

Da, ali to je zvanicno, racun, budzet.

 

Ali gde sam ja tu??? Se pitaju. Sto rece covek gde su pare tu je i malverzacija. Pricamo o privatnim interesima ljudi koji rade izmedju ostalog i za platu.

Ne tvrdim da se ne namešta, samo ne mogu da skontam logiku zašto bi nameštali. Verovatnoća za sedmaju je i tako astronomski mala, ako niko ne ubode, ta lova ne ide u džepove priređivača nego se seli u sledeće kolo.

Odnosno, lakše bi prihvatio da svako malo nameštaju sedmaju nekom svom, nego da nameštaju da je ne bude...

Link to comment

kod igre joker broj igrač ne upisuje željene brojeve nego ih mašina™ izbacuje po rendom modu

 

 

 

 

Mozes da zamolis radnicu da ti ukuca tvoj sestocifren broj tj. dzoker. Licno iskustvo. Neke nece, ne znaju, ali moze.

Link to comment

Ne tvrdim da se ne namešta, samo ne mogu da skontam logiku zašto bi nameštali. 

 

Misliš, zašto bi npr milion i po eura dali nekome drugome, kada može da ostane u firmi, ili da se razdeli međ prijateljima? 

 

Link to comment

- ljudska pohlepa

- moze im se

- ne moze im niko nista

Ma ok to, nego gde se uzima lova kod nameštanja, ako nije nameštena sedmica šurnjaji il' snaji?

 

Pa moja logika kaže da bi kad bi bila sedmica svako ili svako drugo kolo (ima neka garantovana minimalna cifra, nešto oko 300k jura), broj uplata dramatično porastao, pa bi samim tim i tih 50% u budžetu bilo više, zar ne?

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

Ne tvrdim da se ne namešta, samo ne mogu da skontam logiku zašto bi nameštali. Verovatnoća za sedmaju je i tako astronomski mala, ako niko ne ubode, ta lova ne ide u džepove priređivača nego se seli u sledeće kolo.

Odnosno, lakše bi prihvatio da svako malo nameštaju sedmaju nekom svom, nego da nameštaju da je ne bude...

Ja mislim da se sedmica ne namesta, ali nije nemoguce.

Za JOKER sam skoro ubedjen jer je win-win situacija za slucajeve (250.000e +), kao i ti sitni nepodignuti dobici da zavrse u dzepu cak nekog "obicnog" radnika koji ima pristup tome.

A evo i Ros lepo naveo razloge zasto bi neko to radio.

Link to comment

Pa jel Djuka lepo objasnio gde su tu pare, u "softveru". Mnogo im je lakse da nameste tender nego loto izvlacenje

 

Edit. Pa lutrija je prosle ili pretprosle god poslovala sa gubitkom! To kao da imas stampariju para i poslujes sa gubitkom

Edited by yabadaba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...