Jump to content
IGNORED

Драфт 2015/16


Recommended Posts

Ja moju WC sinoc spucao. Ne vidim u cemu je frka. Draft je obavljen pola sata pre isteka prozoratm, u tih sat niko nije doveden. Cak je i taj iz Stouka upao u tim... 

 

Tolo ako nisi pri kompu nije frka da ti ostane stari tim pa ga za vikend promeni. Takodje ako možeš probaj da danas kažeš koga bi birala eventualno. Jbg par puta je pominjan ovaj vikend kao termin, ako si bila u gužvi trebala si nam samo najaviti ranije, pomerili bismo. 

 

 

 

Evo apdejt spiska, ko uoci kakvu nepravilnost slobodan je da ga izmeni:

 

 
Golmani: Cech, Hart, DDG, Lloris, Butland
 
Odbrana: Koscielny, Fonte, Aspilicueta, Kompany, Cahill, Cresswell, Terry, Baines, Ivanovic, Dier, Darmian, Clyne, Bellerin, Alderweireld, Smalling, Kolarov, Zabaleta, Monreal, Otamendi, Cedric, Wollscheid, Sagna, Zouma
 
Sredina: Cabaye, Oxlade, Hazard, Sanchez, Nasri, Henderson, Ki Sung, Silva, Ritchie, Andre Ayew, Lens, Fabregas, Puncheon, Eriksen, Coutinho, Oscar, Sigurdson, Mane, Ramsey, Payet, Sterling, Milner, Ozil, Wijnaldum, Yaya, Firmino, Bolasie, Depay, Mata, Tadic, Walcott, Lamela, Wilian, Koyate, Arnautovic, Hoolahan, Alli, Barkley, Mahrez, Moses, Pedro, Shaqiri, Walters, Imbula, Delofeu, Antonio, Dembele, Iturbe (Pantelija da potvrdi ko je izbačen) 
 
Napad: Aguero, Ighalo, Mame Biram Diouf, Deeney, Kane, Rooney, Diego Costa, Bamford, Benteke, Jordan Ayew, Giroud, Berahino, Sakho, Pelle, Mitrovic, Lukaku, Rondon, Naismith, Vardy, Martial, Charlie Austin, Adebayor, Defoe, Afobe, Pato, Doumbia, Krkic, E.Valencia, Niasse, Paloschi, Sturridge
Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    253

  • John Coltrane

    218

  • Pokojni Ruxin

    204

  • Muwan

    193

 

Ja moju WC sinoc spucao. Ne vidim u cemu je frka. Draft je obavljen pola sata pre isteka prozoratm, u tih sat niko nije doveden. Cak je i taj iz Stouka upao u tim... 

 

Tolo ako nisi pri kompu nije frka da ti ostane stari tim pa ga za vikend promeni. Takodje ako možeš probaj da danas kažeš koga bi birala eventualno. Jbg par puta je pominjan ovaj vikend kao termin, ako si bila u gužvi trebala si nam samo najaviti ranije, pomerili bismo. 

 

Nisam uopste videla da se dogovarate za draft, zato nisam ni najavila, samo sam letimicno citala topik, sve sam mislila da ce biti nakon zavrsetka prelaznog roka, kao i do sada. Probacu danas da vidim koga bih uzela, pa cu napisati. Ako ne, nema veze, terajte dalje. Jedino sto cu imati u timu u ovom kolu neke od vasih novodraftovanih.

 

Nasrija sam izbacila, a jos je na spisku. 

Link to comment
Update spisak:

 

Golmani: Cech, Hart, DDG, Lloris, Butland

 

Odbrana: Koscielny, Fonte, Aspilicueta, Kompany, Cahill, Cresswell, Terry, Baines, Ivanovic, Dier, Darmian, Clyne, Bellerin, Alderweireld, Smalling, Kolarov, Zabaleta, Monreal, Otamendi, Cedric, Wollscheid, Sagna, Zouma

 

Sredina: Cabaye, Hazard, Sanchez, Henderson, Ki Sung, Silva, Ritchie, Andre Ayew, Lens, Fabregas, Puncheon, Eriksen, Coutinho, Oscar, Sigurdson, Mane, Ramsey, Payet, Sterling, Milner, Ozil, Wijnaldum, Yaya, Firmino, Bolasie, Depay, Mata, Tadic, Walcott, Lamela, Wilian, Koyate, Arnautovic, Hoolahan, Alli, Barkley, Mahrez, Moses, Pedro, Shaqiri, Walters, Imbula, Delofeu, Antonio, Dembele, Iturbe

 

Napad: Aguero, Ighalo, Mame Biram Diouf, Deeney, Kane, Rooney, Diego Costa, Bamford, Benteke, Jordan Ayew, Giroud, Berahino, Sakho, Pelle, Mitrovic, Lukaku, Rondon, Naismith, Vardy, Martial, Charlie Austin, Adebayor, Defoe, Afobe, Pato, Doumbia, Krkic, E.Valencia, Niasse, Paloschi, Sturridge

 

 

Sto se WC tice, stvarno ne vidim razlog da se sad ceka s njom do vikenda (makar ne ljudi koji su nocas izabrali). Tola, Nbg, Moca ako ne stignu danas mogu i za sledece kolo da je iskoriste. Uostalom kako hocete, ja sam moju spizdio i to mi je sto mi je. Nemam nicije igrace ni sa starog ni sa novog spiska, tako da ne vidim da bi nekome to trebalo da smeta. Ostali kako hoce.
Link to comment

Ne smeta nama sto si ti iskoristio, ali bi moglo tebi da smeta kad pred sledece kolo mozda budes morao da izbacis 4-5 igraca koje smo mi naknadno pokupili.

 

ED: Jedino ako svi izaberemo danas, ja mislim da cu uspeti, ali Mjuki se ne javlja.

Edited by Tolaa
Link to comment

Izbacio sam Sanju (1 free transfer) a Batlenda, Defoa i Mitrovica sam stavio kao drugu i trecu izmenu. Milsim da je korektno s moje strane :fantom:

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ja biram Chadlija i Scotta Danna. 

 

Update spisak:
 
Golmani: Cech, Hart, DDG, Lloris, Butland
 
Odbrana: Koscielny, Fonte, Aspilicueta, Kompany, Cahill, Cresswell, Terry, Baines, Ivanovic, Dier, Darmian, Clyne, Bellerin, Alderweireld, Smalling, Kolarov, Zabaleta, Monreal, Otamendi, Cedric, Wollscheid, Sagna, Zouma, Dann
 
Sredina: Cabaye, Hazard, Sanchez, Henderson, Ki Sung, Silva, Ritchie, Andre Ayew, Lens, Fabregas, Puncheon, Eriksen, Coutinho, Oscar, Sigurdson, Mane, Ramsey, Payet, Sterling, Milner, Ozil, Wijnaldum, Yaya, Firmino, Bolasie, Depay, Mata, Tadic, Walcott, Lamela, Wilian, Koyate, Arnautovic, Hoolahan, Alli, Barkley, Mahrez, Moses, Pedro, Shaqiri, Walters, Imbula, Delofeu, Antonio, Dembele, Iturbe, Chadli
 
Napad: Aguero, Ighalo, Mame Biram Diouf, Deeney, Kane, Rooney, Diego Costa, Bamford, Benteke, Jordan Ayew, Giroud, Berahino, Sakho, Pelle, Mitrovic, Lukaku, Rondon, Naismith, Vardy, Martial, Charlie Austin, Adebayor, Defoe, Afobe, Pato, Doumbia, Krkic, E.Valencia, Niasse, Paloschi, Sturridge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...