Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

ovo treba da udje u istoriju kao "gazzina odbrana". na kraju ce sam zaglaviti mardelj, gondzu™ ce obesiti na terazijama za jaja, a gej klubovi ce biti pozatvarani zbog podvodjenja maloletnika.

Link to comment

Izmedju Miralema i Gaze večito neka homoerotika.

 

+1 hejmije koliko hoces :fantom:

 

btw. sad otvorio fejcbuk i zapahnula me histerija oko navodnog smestanja Goranu Jefticu.

 

Petnaest godina ima decko jebote, sta je sa ovim ljudima. Pominje se i "sta ce dete u to doba u gradu, gde su mu roditelji etc, jadan Jeftic sta ga snadje"

Link to comment

uveren sam da bi se svi sablaznjivali da je u pitanju zensko dete umesto muskog. ali posto je istopolni odnos u pitanju, svi odjednom postaju politicki korektni. te im je dovoljno to sto je neka gay stvar u pitanju, a to treba po defaultu podrzati, samo nek se voli ko sa kim hoce.

Link to comment

Da je isto u pravnom smislu, ne bi ga tužilaštvo ganjalo za nedozvoljene polne radnje nad maloletnom osobom.

 

 

Obaška što je PPP forum a ne sud, tako da forumaši imaju taj luksuz da im 15 godina još kako znači i da taj podatak obilato potežu u raspravi.

Edited by beowl
Link to comment

to su gej stvari, ne treba se mesati. znate li samo kolika je to hrabrost otici u gej diskoteku.

 

znam kolika meni hrabrost treba da odem u javni wc u Beogradu kad me pritera :fantom:

Link to comment
  • Redoran changed the title to Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...