Jump to content
IGNORED

Goran Jevtić - obljuba maloletnog lica


Аврам Гојић

Recommended Posts

Hajde najbolje da se krene da se 'apsi po pozorištima, a da se glumci vezuju konjima za repove. Ne verujem šta ovde čitam.

 

Ajoj, daće dobri Allah da i nekog popularnog turbofolk narodnjaka savataju u sličnoj akciji pa ćemo videti onda gde će biti ova silna prezumpcija sporazumnosti i argumentacija "sasvim je moguće da se sve odigralo na obostrani užitak jer je batica fit a uz to je i odličan pevač, omiljen među kolegama sa estrade".

Link to comment

Ajoj, daće dobri Allah da i nekog popularnog turbofolk narodnjaka savataju u sličnoj akciji pa ćemo videti onda gde će biti ova silna prezumpcija sporazumnosti i argumentacija "sasvim je moguće da se sve odigralo na obostrani užitak jer je batica fit a uz to je i odličan pevač, omiljen među kolegama sa estrade".

 

 

dobro i da nisu, jel pratis sta se pise ovde....

Link to comment

pa ako ovo nije skolski primer moralisanja...

 

sta koga briga da li ga ti smatras za idiota, pobogu, meni da dodje ortak da mi objasni pa poslala bih ga... :D

sud, presuda, cao

a ne carsijsko i forumsko razvlacenje i mlacenje u prazno

 

Šta koga briga šta ti smatraš za moralisanje? Forum, ispoštovana pravila diskusije, ćao.

Link to comment

Ajoj, daće dobri Allah da i nekog popularnog turbofolk narodnjaka savataju u sličnoj akciji pa ćemo videti onda gde će biti ova silna prezumpcija sporazumnosti i argumentacija "sasvim je moguće da se sve odigralo na obostrani užitak jer je batica fit a uz to je i odličan pevač, omiljen među kolegama sa estrade".

 

Pa dobro, hoće li da te smiri ako ti kažem da sam na izvesnim mestima viđao često Vladu Georgijeva sa raznoraznim verovatno maloletnicama, a nisam moralisao ništa po tom povodu.

I nije isto domaća turbo folk scena koja u sebi ima ugrađeno tržište prostitucije već decenijama i pozorišta, ne znam kako to ne kapiraš.

Link to comment

da se odvoji zito od kukolja i objasne prave vrednosti, da nam mladez ne zastranjuje

a zasto da mladez zastranjuje na npr. pitanjima rata, sto ih zakon tu diskriminise i ne dozvoljava da ih salju u rat? ili zasto se zabranjuje da djeca ispod 18 da budu osudjena na dozivotnu robiju ili da se nad njima izvrsi smrtna kazna? zasto su djeca vojnici vrlo omiljeni u svim paravojskama? mislim telesno su zreli posle 13-14, mogu pusku da nose, bombu da bace ili se opasu istom i da se usetaju kod neprijatelja.

Link to comment

Ajoj, daće dobri Allah da i nekog popularnog turbofolk narodnjaka savataju u sličnoj akciji pa ćemo videti onda gde će biti ova silna prezumpcija sporazumnosti i argumentacija "sasvim je moguće da se sve odigralo na obostrani užitak jer je batica fit a uz to je i odličan pevač, omiljen među kolegama sa estrade".

a ja citam, omiljen medju kolegama iz ergele :D

 

pa jebiga da, imam tendenciju da poverujem da postoji razlika u pristupu kad su u pitanju ove dve kategorije ljudi, i lakse mi je da poverujem da neka matora odrtavela svinja sa narodnjacke estrade kupuje/siluje klinke nego da to radi etablirani pozorisni glumac, pritom mlad i zgodan. i verovacu da je tako ako/dok sud ne dokaze da nije.

ako vec iz nekih razloga moramo imati licni utisak o ovoj situaciji

Link to comment

Naravno da nije isto turbo folk i pozorište, krajnje je vreme da se čitava ova stvar podigne na taj nivo.

 

Pa ti si je digao na taj nivo sa predlogom da se malo pročačka po Somborskom pozorištu, da se vidi šta se tu zaista dešava.

Link to comment

ili ovi slatkisi

 

 

Girls want sex just as much as guys, and kids start having sex at a very young age — 6-8 for the girls and 10-12 for the guys — with no social stigma.

 
They change partners often. Women are just as assertive and dominant as men in pursuing or refusing a lover.

 

This is not only allowed but encouraged. There are few customs about dating to inhibit “hooking up” and, of course, revealing clothing has been taken to its limit, with girls actually going topless.

 

However, these Islanders have an easygoing attitude to sex and everybody have sex whenever they want.

Link to comment

Šta koga briga šta ti smatraš za moralisanje? Forum, ispoštovana pravila diskusije, ćao.

pa ne trazim ja da te banuju, samo kazem da moralises :)

Link to comment

ne tako davno ovde se moralisalo i kevama koje čudno oblače svoje trogodišnje ćerke na tlc kanalima, i zgražavalo nad desetogodišnjakinjama u tangama, a sve u okvirima zakona. gadne babe rastemo

Link to comment

a zasto da mladez zastranjuje na npr. pitanjima rata, sto ih zakon tu diskriminise i ne dozvoljava da ih salju u rat? ili zasto se zabranjuje da djeca ispod 18 da budu osudjena na dozivotnu robiju ili da se nad njima izvrsi smrtna kazna? zasto su djeca vojnici vrlo omiljeni u svim paravojskama? mislim telesno su zreli posle 13-14, mogu pusku da nose, bombu da bace ili se opasu istom i da se usetaju kod neprijatelja.

pa ja i nisam predlagala nista van okvira postojecih zakona

kako ono bese, vatikan 12, srbija 14..

Link to comment

ne tako davno ovde se moralisalo i kevama koje čudno oblače svoje trogodišnje ćerke na tlc kanalima, i zgražavalo nad desetogodišnjakinjama u tangama, a sve u okvirima zakona. gadne babe rastemo

 

pih, nisam bio svestan da smo došli dotle da morališemo o takvim stvarima... trebali bi da budemo iznad toga!

Link to comment

ili ovi slatkisi

 

Ne znam kakav je tu selective breeding bio ali teško mi je da poverujem da su deca od 8-10 godina fizički sposobna za seks. Pre će biti da su neki ritualne veze između dece u pitanju, koje valjda evoluiraju u seks čim klinci postanu polno zreli.

 

Ali najbolji detalj mi je što reporter nekoliko puta ističe "going topless" kao ilustraciju tog divljačkog nemorala :isuse: Jebote žive ljudi u džungli! Šta treba, da izmisle brushalter ili hidžab?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...