Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Ne pamtim da sam 90 minuta bio u tripu da gledam ubrzani snimak nečega.

 

Evo i sad dok ponavljaju golove, sve ubrzano. Totalno još uvek ne verujem da je ovakvo kretanje moguće.

 

Ovo je nova dimenzija fudbala.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sumnjam!

Kul su momci, ali realno nemaju još uvek dovoljnu količinu glorija za vas da lovite :fantom:

Al imaju para :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Još veće gospodinu pepu na tome što je postao prvi čovek u istoriji fudbala koji je dobacio do osmine lige šampiona sa kokijem na štoperu. Podvig koji će generacije prepričavati! :Hail:

Ja znam jednog koji je sa bekovskim parom Eboue-Flamini rusio defanzivne rekorde i dosao do finala CL. :fantom:

Link to comment

Ne zaboravi ko je do finala dovukao Bišćana, Traorea, i njima slične spodobe -_-

 

Nego Ruxi, čudi me da još nisi racionalizovao da je Pep namerno ispao jer nikad ranije nije bio eliminisan u osmini finala. Da i to dostignuće može da upiše negde.

Link to comment

Zašto bih? Mi sitijevci držimo fudbal u malom prstu, nije nas ovo nešto mnogo uzbudilo.

 

Kapiramo u kojoj smo fazi procesa™, kapiramo koliko će ionako sve da postane dosadno kad pepu čučne ta odbrana...nije ovo ništa što upućeniji nisu očekivali, i daleko je od razloga za nekakav stres :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Generalno dobra osmina finala. Osim oružane pljačke koju su sproveli Katalonci. Tu je jedino dobro što je sada valjda svakome jasno o čemu se radi.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

Ruxine, jel' to Proces™ kao kod Kafke? Pitam za prijatelja... :fantom:

Ma evo sve trčim da crtam 1 sektašu pojmove kao što su: dugoročno planiranje, politika kluba, napredovanje igrača kroz trening...toliko zaludan da se pravim da bi vi to razumeli - bogami nisam! :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...