Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

Учинак Нејмара: Пенал над њим код трећег гола, код четвртог фаулиран и дао гол из слободног ударца, код петог извео пенал, код шестог центрирао за пролаз.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

usporio sam snimak koliko sam mogao i cini mi se da ga mascherano uopste nije dotakao. sam je sjebo

I meni se činilo tako, ali bi voelo da vidim iz još par uglova pa da ga opljunem kao dajvera... :P

Link to comment

Ajde Radisa, bez obzira na sudiju, glavni i iskljucivi krivac je Emeri i postavka igre u prvom poluvremenu. Povrh svega, imali su sansu da zabodu 3:2. Realno, tesko bi i Hull izgubio ovim rezultatom.

Link to comment

Ajde Radisa, bez obzira na sudiju, glavni i iskljucivi krivac je Emeri i postavka igre u prvom poluvremenu. Povrh svega, imali su sansu da zabodu 3:2. Realno, tesko bi i Hull izgubio ovim rezultatom.

Sad, HUull ne bi izgubio ovim, nego bi bilo pitanje hoće ili neće biti 10 komada... :)

 

Realno, Emeri jeste kriv za postavku, a sudija za izmišljeni penal... Po meni dva, ali neka bude i jedan, puno je...

Link to comment

Sbbkbb eto i penala u prvom za PSG kad je Maskerano rukom u 16 zaustavio pas Drekslera.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Koliko stručnjaka za suđenje na ovako malom prostoru, neprocenjivo...

Meni je onaj drugi bio sumnjiviji od prvog.

Čovek koji se bavio suđenjem, u studiju RTS-a je objasnio zašto su obe penal-odluke ispravne. Ne znam na osnovu čega bih mogao da mu kontriram.

Al' kako ono beše za vreme Gvardiole, "igrači Barselone pojma nemaju o fodbalskoj igri, samo padaju i glume da su faulirani..."

 

Poseban pozdrav za kapitena Ramosa. Voleo bih da Real i Barsa ukrste koplja u narednom krugu eliminacija.

 

Ako će neko da me etiketira kao pristrasnog, da se zna, navijač sam jednog kluba iz Italije.

Link to comment

Jbt debeli mahač sa RTSa je direktor one ekonomske škole gde je juče bila ona masovka!?  :o

Jutros ga vidim na nekoj tv kakao mlatara rukama i objašnjava da to nije bio veći incident, a da je klinac koji je najteže povređen dobro, nije mu polomljena glava, sve ok, u fazonu jbg dešava se...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...