Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako imas 4-0 i uspijes da ispadnes, sam si kriv. Blam, i da je u pitanju OFK Grbalj, a ne PSG. 

 

Da ih je sudija pogurao, jeste, ali opet je PSG apsolutno sve imao u svojim rukama [ukljucujuci i vrhunske sanse kod 3-1. 

Link to comment

PPP je do juce svrsavao na njega, ali sve dodje na Midlovo. Pokojni Emeri! :fantom:

 

Odavno gori trener nije vidjen na ovom nivou. Mozda Grant...

Link to comment

Pošto Nejmar? Teško ćemo bez tako nekoga do polufinala Lige Evrope iduće godine

Jeftinije vam da instalirate žozea tamo pa da postanete navijači barse. To je i onako same difference, što bi rekli anglosaksonci.

Isti kurac, rekao bi srbin -_-

Link to comment

Nemoj dvaput da kažeš. Platiće 

Ma sta se mene tice, nek kupe.

 

mada cisto sumnjam, mislim da decko uziva da igra pored ove dvojice i van terena su pajtosi. 

Link to comment

Cudno bas da sudije jedu govna. Sinoc Lewandowski u ofsajdu, dajvuje, grcko govno (dabogda mu se rodno selo zvalo Merkelburg) svira penal, daje zuti Koscielnyju, a onda linijski sudija prepravlja to u crveni. Nakon toga je utakmica efektivno bila gotova.

 

Sve u svemu, zao mi borrisa, ne i PSG-a. Jebiga, dje ces sa Cavanijem na Messija.

Link to comment

Ako imas 4-0 i uspijes da ispadnes, sam si kriv. Blam, i da je u pitanju OFK Grbalj, a ne PSG. 

 

Da ih je sudija pogurao, jeste, ali opet je PSG apsolutno sve imao u svojim rukama [ukljucujuci i vrhunske sanse kod 3-1. 

 

MOTM ovoga nije bio ni Neymar, ni Messi no ovaj Uefin™ stvor sa pistaljkom. To valjda govori dovoljno.

Paris surenders se zaista desio, al to i dalje ne znaci da iko ima prava da ih pokrade za 2 ili 3 gola. Da je ovo odsudjeno kako treba izgubili bi, ne ovako katastrofalno, ali bi prosli i najveca sramota ovde bi bila Barcelonina igra iz prve utakmice. Jebes ga, ovo nije sport, ne znam ko zeli ovo da gleda.

Link to comment

 Jebes ga, ovo nije sport, ne znam ko zeli ovo da gleda.

Si video kao se Acika i ekipa u RTS studiju oduševljavala... Eto ko voli da gleda...

Link to comment

Si video kao se Acika i ekipa u RTS studiju oduševljavala... Eto ko voli da gleda...

 

On je prisustvovao istoriji™, to se jedino racuna.

 

Inace, svaka cast onome ko dodade TM na Uefa jos pre skoro deceniju. Kupio bih mu gajbu piva po izboru za vizionarstvo.

Link to comment

PSG je u zadnjih 10 minuta utakmice imao ukupno 4 pasa, od cega 3 kod izvodjenja sa centra :lol:

 

Potpuno rasulo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...