Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

То је оно rite of passage кад замрзиш говна из Шпаније заувек. Може да буде Хуанито, Бускетс, свеједно.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Зашто Хуанито?

Link to comment

Jbg, ali to su ipak novije tendencije, ranije se nije igralo tako.

Da, da, kad Maradona da gol rukom, to je bilo super... Uostalom, da su Englezi igrali bolje na toj tekmi, izbacili bi Argentinu, šta koji moj se bune na suđenje...

 

Oduvek se igralo tako, ali nije bilo 300 uglova kamere da pokriju svako sranje koje sudija zažmuri ili izmisli...

Link to comment

btw, iz ovih razloga fudbal u Americi nikad neće biti tako popularan. Oni bi ove prevarante olačili na stub srama i prozivali ih svaku utakmicu dok se sise ne rasplaču.

:lol: Čuvena pravdoljubivost američkog sporta :Hail:

 

Suki legenda, mora jednom da mu se vrati za sve sudijske nepravde -_-

8146932799_7221acc180_o.gif

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Radi palca.

 

ма знам то, али то нема везе са игром.

 

2Васић: Гледао ја ту утакмицу и претходну са Румунима 6:4, позеленео сам кад нам је Рубен Кано спаковао.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Kaki nije. Sjeti se samo Vujovica Zlatka.

Ne znam ko je. :) Ali znam sta je Ronaldo prezivljavao iz nedelje u nedelju u Seriji A. Devet od deset utakmica on zavrsi na travi sa grimasom ocajnog bola na licu, daje se eventualno zuti, a biju ga celu utakmicu kao vola. Sta mu je Kostakurta radio u nebitnom kupu Italije, pa to je bilo brutalno, a on je cak vazio za elegantnog i "cistog" stopera. U punom trku ga pokosi, sudija mu daje zuti, a on se buni, ne moze da veruje.

Link to comment

Da, da, kad Maradona da gol rukom, to je bilo super... Uostalom, da su Englezi igrali bolje na toj tekmi, izbacili bi Argentinu, šta koji moj se bune na suđenje...

 

Oduvek se igralo tako, ali nije bilo 300 uglova kamere da pokriju svako sranje koje sudija zažmuri ili izmisli...

+1

Link to comment

Navijao bih za Juventus protiv ovih govana. Neverovatno, jbt.

 

 

kako mrzim barcelonu recima ne mogu opisati.

 

 

Da bog da im Serhio Ramos dao gol u 95. minutu negde. 

 

Inace Real ne mirisem nikako.

+1000

Link to comment

Da, da, kad Maradona da gol rukom, to je bilo super... Uostalom, da su Englezi igrali bolje na toj tekmi, izbacili bi Argentinu, šta koji moj se bune na suđenje...

 

Oduvek se igralo tako, ali nije bilo 300 uglova kamere da pokriju svako sranje koje sudija zažmuri ili izmisli...

Nismo se razumeli ocigledno. Ranije se nije ovoliko dajvovalo jer je sudija tolerisao i mnooogo grublju igru. Naravno da su fudbaleri oduvek pokusavali da varaju, radi se o tome da se kriterijum za faule promenio. Sto je naravno bolje za zdravlje samih fudbalera i za driblere koji su sad zasticeniji, ali su malo i preterali pa neke sudije sviraju i svaki kontakt, sto opako smara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...