Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rekoh vec, prvi penal je bio ali drugi nije.

 

Ipak mi smo se sami ubili i zasluzeno ispali.

+1

 

To je to.

 

4:0 da ispustis i to imas 1:3 do 88. minuta. Nema ovo veze sa sudjenjem...

 

10 karijera je ugaseno, a ako se PSZ oporavi od ovoga film ce se snimati.

Link to comment

Jbg, zao mi sina, cekao je ovu itakmicu danima. Ali svi smo kroz ovakve poraze prolazili u djentistvu.

:( klinci to tesko podnose. bice dana za revans.

Link to comment

Koje je Suarez dajversko govno. Lepo napisa Koltrejn, ovi padaju od vazduha kad prodje igrac pored njih, bruka za sport. Medjutim u pravu je i Boris, zasluzeno je ispao PSG.

 

Sport (najpopularniji na svetu) je takav da po pravilu favorizuje dajvere, prevarante i protuve. Glavni razlog zašto mi nikad nije bio omiljen. 

 

 Nisam gledao poslednjih 5 minuta, i bolje što nisam. Što je najgore, čak sam i gotivio Barsu do skoro, ali ovog Suareza stvarno ne mogu da gledam. Jebo ih fudbal.

 

btw, iz ovih razloga fudbal u Americi nikad neće biti tako popularan. Oni bi ove prevarante olačili na stub srama i prozivali ih svaku utakmicu dok se sise ne rasplaču.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

nije zasluzeno. brzo se ovde zaboravilo koliko je psg unistio barcu u prvoj utakmici, mnogo vise nego barca ove danas. i ne moze biti zasluzeno kada se dobije poklon od sudije.

+1

 

Baš to...

 

Mislim, onda je svaka pobeda zaslužena, pa makar sudija izmislio penale i ne svirao sa druge strane... Da su pobedili sudiju, e onda bi zaslužili... Bullshit...

Link to comment

Jbg, zao mi sina, cekao je ovu itakmicu danima. Ali svi smo kroz ovakve poraze prolazili u djentistvu.

То је оно rite of passage кад замрзиш говна из Шпаније заувек. Може да буде Хуанито, Бускетс, свеједно.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

nije zasluzeno. brzo se ovde zaboravilo koliko je psg unistio barcu u prvoj utakmici, mnogo vise nego barca ove danas. i ne moze biti zasluzeno kada se dobije poklon od sudije.

Zasluzeno je jer su odigrali sramotno i kukavicki, kao gomila usranih baba, sto prezirem najvise na svetu. Odvratnost koju delim s tobom i nepravda sa kojom sam saglasan na stranu, Barselona je makar pokazala samouverenost i hrabrost, ono sto se naziva velicinom i sto veoma cenim. To je moje misljenje koje ostali ne moraju da dele, u potpunosti je legitiman i supotan stav. Za mene bi Parizani bili luzercine i da su prosli dalje, ko ih jebe.

Link to comment

Jbg, zao mi sina, cekao je ovu itakmicu danima. Ali svi smo kroz ovakve poraze prolazili u djentistvu.

Ne pamtim da je neko ovako ispao na ovom nivou takmičenja. Teških poraza je bilo, ali ispasti posle 4-0 i gola u gostima je stvarno podvig, nevezano za oružanu pljačku. Sudija je mirne duše mogao Suarezu pokazati drugi žuti za dajv i utakmica bi za dva dana bila zaboravljena, ovako će ostati kao velika mrlja. Slično utakmici sa Čelzijem, neko je već kačio Drogbu.

Link to comment

Sport (najpopularniji na svetu) je takav da po pravilu favorizuje dajvere, prevarante i protuve. Glavni razlog zašto mi nikad nije bio omiljen. 

 

 Nisam gledao poslednjih 5 minuta, i bolje što nisam. Što je najgore, čak sam i gotivio Barsu do skoro, ali ovog Suareza stvarno ne mogu da gledam. Jebo ih fudbal.

 

btw, iz ovih razloga fudbal u Americi nikad neće biti tako popularan. Oni bi ove prevarante olačili na stub srama i prozivali ih svaku utakmicu dok se sise ne rasplaču.

Jbg, ali to su ipak novije tendencije, ranije se nije igralo tako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...