Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

U Bosni je drzava intervenisala i sve kablovske imaju i arene i sk. Moze i kod nas da se sredi, ako hoce...

 

Online peticiju pokrenuti predati kome treba i mirni smo. :)

 

ne znam otkud ti to? nijedna kablovska nema sk. samo total tv.

Link to comment
  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imao sam poluinformaciju koju mi je Fei razjasnio.

 

Slazem se da Ikom i Radijus Vektor, a u CG M-kabl imaju najbolju ponudu sporta jer imaju sve u ponudi. E oni mogu a telekom i sbb se kao svadjaju. Sprdnja@

Link to comment

Imao sam poluinformaciju koju mi je Fei razjasnio.

 

Slazem se da Ikom i Radijus Vektor, a u CG M-kabl imaju najbolju ponudu sporta jer imaju sve u ponudi. E oni mogu a telekom i sbb se kao svadjaju. Sprdnja@

U CG, Bbm (sada Telemach) takodje ima Sk+Arenu

Link to comment

Sta je uskraceno? Kosta koliko 50din po utakmici? Vecina vise uplati na tiket za istu utakmicu.

Treba ukinuti i tu jednu utakmicu na rts-u.

Edited by djeneralche
Link to comment

Jedan termin je obavezan valjda na zemaljskoj televiziji.  Uefa ne da da sve ide na kabal

 

To za 50 din je meni bilo negledljivo, kad sam jednom probao. Ima mnogo boljih strimova. Dobro je što ikom ima /skoro/ sve, mada se arena sve manje isplati, ako ostanu i bez nfl-a mogu da zatvaraju radnju

Edited by levi
Link to comment

 

Ima mnogo boljih strimova.

 

Na ovo sam danas naleteo, jest da treba jedan program za strimovanje (Ace Player) ali vredi... :Hail: Sa registracijom ti otvore još više kanala..

 

Neka modovi brišu ako smatraju da je protiv pravila :unsure:

Edited by zoki
Link to comment

U Hrvatskoj samo MaxTv(t com) ima Arenu,a bezobrazno su skupi. Većina drugih operatera daje Sk u ponudi.

Radije utorkom odem popijem dva piva i pogledam s društvom utakmicu (mrzi me da lovim strimove za to) nego da monopolističkim govnima dajem pare.

Sasvim mi je dovoljno ovo što imam, Eurosport za Bundesligu, SK 1,2,3 za Premiership, Primeru + mnoge druge dobre stvari.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...