Jump to content
IGNORED

Liga Šampiona 2015/2016, 16/17...


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    481

  • John Coltrane

    448

  • renne

    358

  • Pokojni Ruxin

    333

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rodjen je takav.  Nego kako je iskusno elklasiko postavljen u pola 9, prosli se poklopio (18h) sa nekim mecom PL mislim da je neki derbi bio, pa gledanost bila slaba. Precenili se i sad vode racuna. Pametno.

Edited by radnik
Link to comment

Strpite se jos malo, dok ne odu Mesi, Iniesta i Buskets. I ja bih najvise voleo da Atletko osvoji ove godine LS, ali realno Barsa je haos od ekipe, tako nesto se spoji jednom u sto godina. 

Link to comment

Rodjen je takav. Nego kako je iskusno elklasiko postavljen u pola 9, prosli se poklopio (18h) sa nekim mecom PL mislim da je neki derbi bio, pa gledanost bila slaba. Precenili se i sad vode racuna. Pametno.

Mislim da je bio čempionšip u pitanju, tačnije utakmica brajton - mk dons :fantom:

Link to comment

Da, da... Znači, ako je igrač Barse napravio nešto za crveni, jbg, nikom ništa... To je OK...

 

Dobro da znam...

naljutio si se :( aman, zar ti ja licim na nekog ko ce da patkometrise. sve velike ekipe su premazane svim bojama, Barsine se najvise vide, logicno jer pobedjuju.

Edited by Majo
Link to comment

Strpite se jos malo, dok ne odu Mesi, Iniesta i Buskets. I ja bih najvise voleo da Atletko osvoji ove godine LS, ali realno Barsa je haos od ekipe, tako nesto se spoji jednom u sto godina. 

Ma vidi, Barsa je sigurno po igri i po igračima najajči tim na svetu... ALi, zašto im je potrebno ovo, da ih sudije uvak malo dodatno poguraju, tako što zažmure kad igrači Barse naprave za crveni prekrašaj, a sa druge strane, izgleda da jedva čekaju da daju crveni na drugoj strani? Jbg, bez veze je to...

Link to comment

Plus ona sramotna krađa protiv Čelzija, u Londonu...

Kad Barasa ima igrača manje u takvim utakmicama?

Pa u toj utakmici u Londonu. :D Abidal je tad pocrvenio kod 1:0.

Link to comment

naljutio si se :( aman, zar ti ja licim na nekog ko ce patkometrise. sve velike ekipe su premazane svim bojama, Barsine se najvise vide, logicno jer pobedjuju.

Ma nisam se naljutio... Nego nešto sam uleteo u fajt mod... U pravu si...

 

Idem da radim, od ovoga vajde nema...

Link to comment

Mislim da je bio čempionšip u pitanju, tačnije utakmica brajton - mk dons :fantom:

Zaboravi se :)  svaki vikend 3-4 eksta utakmice, a ovamo 6 u sezoni. U pravu si ko ce popamtiti.

Link to comment

Nego nešto vrtim po memoriji, koliko je samo zabavnih i raznovrsnih tekmi odigrano između barse i atletika u poslednje vreme

 

- danas 2:1 za barsu u čvrstoj i ne suviše zanimljivoj tekmi

- drugi derbi put ove sezone  (30.01. ako se ne varam :fantom: )  2:1 za barsu u čvrstoj i ne suviše zanimljivoj tekmi

- ali zato svi sigurno pamtimo onu čuvenu tekmu sa početka sezona kad je bilo 2:1 za barsu u čvrstoj i ne suviše zanimljivoj tekmi

Edited by Ruxin
Link to comment

Moguće da ja volim drugačiji fudbal od većine, ali meni je danas meč odlično odsviran. Nisam tokom prenosa video ovaj potez Suareza, verujem da bi ga Brych kaznio da je video. Uostalom pokazao mu je žuti karton za daleko bezazleniji faul. Sudija je na utakmici da štiti igru i on je to učinio.Oba faula Torresa su za žuti karton, a ne zna se koji je gluplji. Prvi je napravio nad Neymarom da bi zaustavio igru, zaustavljajući ga u bočnom prodoru sa leve na desnu stranu na 40 metara od gola, dok je odbrana postavljena, a drugi je zakasneli oštar start daleko od lopte. Mogao je da mu oprosti, to obično sudije rade, ali po meni postupio pravilno. Sve je odsudio kako treba, faul Lucasa je za žuti karton, jer niti je igrač bio u izglednoj šansi, niti se može okarakterisati kao zadnji čovek. Možda je na kraju malo popustio i odsvirao par nepostojećih faulova za Atletico, ali ništa što bi generalno uticalo na moj utisak da je odlično odsvirao.

 

---

 

Odličan meč. Da Torres nije dobio crveni, danas bi Atletico imao makar remi u džepu, verovatno i više. Tačno im je falio još jedan igrač u presingu (kojeg bi oko 55. minuta promenio) da uspore kretnju lopte Barcelone. Barcelona je sa igračem više na kraju zaslužila i da sa većom razlikom trijumfuje, Neymar nije imao sreće, imao je nekoliko fantastičnih prodora i šuteva. Oblak je skinuo strašan šut Messija početkom IIp. Ništa lošija nije bila ni intervencija ter Stegena u Ip nakon šuta Griezmanna.

 

Iznenadio me je Atl Madrid. 4-5-1 da bi zatvorili bokove Barcelone, šteta što ne igraju češće u toj formaciji, bili bi efikasniji. Simeone je opet izvrsno postavio taktiku, ali ga je prodao Torres sa crvenim.

 

Uopšte ne mislim da je ovaj dvomeč gotov. Barcelona ne ume da se brani poziciono, a Atletico neće napasti u Madridu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...